«Олександрія» програла перший матч у Прем’єр-лізі в новому сезоні (ФОТО, ВІДЕО)

Кількість переглядів - 666

З поразки розпочав футбольний сезон 2017/2018 у Премєр-лізі ФК «Олександрія». 16 липня на стадіоні «Ніка» команда Володимира Шарана зазнала поразки від донецького «Олімпіка» - 0:2.

Господарі більше контролювали м’яч, створили чимало небезпечних моментів, однак реалізувати не зуміли жодного, натомість суперники своїми можливостями скористалися і вирішили долю поєдинку ще в першому таймі.

Саме недооцінка суперника, на думку керманича жовто-чорних, призвела до неочікуваної поразки, про що Володимир Богданович заявив на післяматчевій прес-конференції.
Гості відкрили рахунок на 16-й хвилині. Спочатку новачок городян, воротар Юрій Паньків парирував удар із правого флангу, а за кілька секунд гості перехопили м’яча, послідував навіс із лівого флангу і Владислав Хомутов ударом головою відкрив рахунок - 0:1.
Господарі мали кілька добрих нагод скоротити рахунок, однак не використали їх. Особливо небезпечним був ефектний удар «ножицями» через себе Артема Сітала, коли лише майстерність Заурі Махарадзе врятувала ворота «Олімпіка».
Подвоїла перевагу команда Романа Санжара після стрімкої контратаки лівим флангом. Дмитро Нємчанінов потужним ударом у дальній кут воріт на 36-й хвилині не залишив шансів Паньківу - 0:2.

До перерви команди обмінялися кількома моментами. У господарів Василь Грицук перетримав м’яча на межі штрафної зони і втратив шанс скоротити відставання. У компенсовані хвилини олександрійці провели швидку атаку лівим флангом, яку однак не знайшлося кому замкнути після прострілу вздовж лінії воріт. Гості тричі в останні хвилини перед перервою не змогли переграти Паньківа.
У другому таймі олександрійці посилили тиск на суперників, більше контролювали м’яч, але нічого серйозного створити їм суперники не давали. А от гравці «Олімпіка» грали на контратаках і на 61-й хвилині ледь не забили втретє. На радість місцевим уболівальникам м’яч після небезпечного прострілу Мохи у воротарську зону вибили захисники.
2017 07 16 Ol3

Ближче до завершення матчу жовто-чорні активізувалися і загострили гру, однак до логічного завершення свої атаки не довели. На 70-й хвилині дещо забракло влучності Андрію Цурікову, після удару якого м'яч пройшов низом біля самісінької дальньої стійки. Кількох сантиметрів не вистачило, щоб головою замкнути простріл із правого флангу Артему Сіталу. Ще одна спроба новачка «Олександрії» не мала успіху, оскільки його удар головою після розіграшу штрафного був несильним і його легко забрав до своїх рук страж воріт суперників. У компенсовані хвилини гол престижу намагався забити Андрій Бацула, але його удар метрів із 20-ти був невлучим.
Володимир Шаран на післяматчевій прес-конференції визнав що «Олімпік» переміг заслужено, а в нього склалося враження, що його гравці перемогли «Олімпік» ще до матчу, недооцінивши суперників. Команда намагалася грати більше низом, розкривати оборону за рахунок флангів, але за його словами, в такий футбол його підопічним грати ще рано.
2017 07 16 Ol1

Головний тренер «Олімпіка» Роман Санжар зазначив, що перемога важлива з психологічної точки зору для підняття духу його футболістів. Головною причиною перемоги на його переконання, стала реалізація моментів.
2017 07 16 Ol2
Матч другого туру «Олександрія» проведе 22 липня на стадіоні «Львів-Арена» з новачком Прем’єр-ліги «Вересом». Початок зустрічі о 17:00.

ФК «Олександрія» - «Олімпік» (Донецьк) – 0:2 (0:2)
16 липня 2017 року (неділя). Початок о 19:30. Олександрія. Стадіон «Ніка». 2400 глядачів. +22 С. Прем’єр-ліга, 1 коло, 1 тур.