Кропивницькі спортсмени вибороли ще три медалі на Дефлімпійських іграх у Туреччині (ФОТО)

Кількість переглядів - 1863

Учора, 22 липня, спортсмени з Кропивницького поповнили свою медальну скарбничку ще трьома медалями. Їхніми володарками стали дві підопічні Олени Кузніцової, плавчині реабілітаційної ДЮСШ «Інваспорт».

Ірина Терещенко до трьох завойованих нагород 20 липня додала ще дві. Бронзову медаль наша спортсменка виборола на дистанції 200 метрів комплексним плаванням із результатом 2:27.22 секунди. Перемогла на цій дистанції росіянка Ольга Ключнікова з новим світовим і дефлімпійським рекордом (2:19.35). "Срібло" також у росіянки - Поліни Білалової (2:23.41).
2017 07 defl Ter32017 07 defl Ter 32017 07 defl Ter2

Ще дві нагороди представниці Кропивницького здобули в жіночій естафеті 4х100 метрів вільним стилем, де українські плавчині стали бронзовими призерками. Окрім Ірини Терещенко в її складі виступала друга вихованка РДЮСШ «Інваспорт», дебютантка Дефлімпійських ігор Дар'я Тарасенко. Для неї нагорода в турецькому Самсуні стала першою у спортивній кар’єрі на змаганнях такого рівня. Дві кропивницькі плавчині піднялися на призовий п’єдестал у складі української естафетної четвірки разом із Катериною Денисовою та Марією Режило з результатом 4:03.94 секунди.
2017 07 defl TerTar

Виграли естафету 4х100 метрів росіянки (3:54.73), «срібло» повезуть додому білоруски (4:01.58).

Дещиці не вистачило Ірині Терещенко (2:44.05), щоб стати призеркою  Дефлімпійських ігор на 200-метрівці брасом. Її лише на півсекунди випередила бронзова призерка, полька Юлія Чмілевська (2:43.50).

Таким чином за чотири змагальні дні Дефлімпіади в Самсуні, кропивницькі спортсмени завоювали вісім медалей різного ґатунку. Нагадаємо, раніше «золото» завоював стрілець Олександр Костик, два «срібла» та «бронзу» плавчиня Ірина Терещенко, «срібло» стрілець Сергій Фомін.

Після завершенні суботнього змагального дня в України - 6 золотих, 7 срібних та 15 бронзових медалей. Серед 109 країн світу, учасниць ХХІІІ Дефлімпійських ігор, наші спортсмени продовжують утримувати друге місце в неофіційному командному заліку.