Кропивницька «Зірка» в першому домашньому матчі зіграла в безгольову нічию (ФОТО, ВІДЕО)

Кількість переглядів - 1267

Жодного м'яча не було забито в матчі другого туру української Прем'єр-ліги між «Зіркою» та донецьким «Олімпіком», що відбувся 23 липня у Кропивницькому.

Футболісти подарували глядачам цікавий, конкурентний, емоційний футбол, в якому шанси на успіх мали обидві команди, втім за відведений час рахунок на табло так і не змінився.
В обох командах у літнє міжсезоння відбулися серйозні кадрові зміни. І цей чинник проявлявся протягом поєдинку, коли давалася взнаки відсутність взаємодії між футболістами. «Олімпік» завершив минулий чемпіонат четвертим, отримав право виступати у єврокубках і вже 27-го липня зустрінеться з грецьким ПАОКом у кваліфікації Ліги Європи.
Гра «Зірки» з «Олімпіком» як і всі поєдинки другого туру в Прем’єр-Лізі почалася з хвилини мовчання. Так футболісти вшановували пам’ять бійців Української армії, загиблих в АТО за останні дні.
2017 07 23 22017 07 23 5

Статус лідера навіть на чужому полі зобов'язував гостей активно діяти зі стартових хвилин. На початку зустрічі гострого удару завдавав Андрій Богданов, на який вчасно зреагував воротар червоно-жовтих Євген Паст.
У господарів після першого ж проходу до воротарських володінь суперників на газоні опинився Олексій Чичиков, але свисток арбітра Анатолія Абдули промовчав.
Перший гольовий момент створили футболісти Романа Санжара на 26-й хвилині. Наші футболісти залишили без нагляду правий фланг куди прострілив Моха, а Павло Лук’янчук миттєво зорієнтувався в ситуації та пробив. Паст був безсилий, проте його підстрахував Тарас Качараба, вибивши його практично з лінії воріт.
Команда Романа Монарьова змарнувала свою можливість на 38-й хвилині. Наші футболісти заробили кутовий, який виконав Ігор Загальський. На його подачу відгукнувся Максим Прядун, підправивши м’яча у ворота, але воротар Заурі Махарадзе приборкав його. За кілька хвилин Прядун завершував стрімку контратаку ударом у дальній від воротаря кут, проте м'яч пролетів упритул біля стійки воріт суперників.
2017 07 23 82017 07 23 16

По перерві червоно-жовті додали у швидкості, почали більше підключати фланги, контролювати м'яч. Особливо загострили ситуацію на полі господарі ближче до 60-ї хвилини, створивши кілька поспіль гольових моментів. Все почалося на 56-й хвилині - захисники «Олімпіка» прогавили в центрі прохід Чичикова, і лише коли Олексій пасував на набігаючого у воротарську зону Прядуна, гості вибили м'яча. За три хвилини ворота довелося рятувати вже Махарадзе, який «витягнув» сферу з нижнього правого кута після небезпечного удару Загальського. Емоційно публіка на трибунах зреагувала на удар здалеку Ігоря, яким він ледве не відкрив рахунок на 61-й хвилині - м'яч пролетів впритул зі стійкою. Максим Прядун на швидкості вривався до штрафної суперників, але його простріл на Артема Фаворова перервав голкіпер.
Суперники відповіли небезпечним ударом здалеку у виконанні Андрія Богданова. Здалося, що м'яч залетів у ворота, проте він влучив у сітку біля хрестовини з зовнішнього боку воріт Паста.
Ближче до завершення матчу Роман Монарьов щоб дотиснути суперників, провів три заміни задля підсилення атакувальної ланки. Він дав проявити себе Адерінсолі Есеолі, Вячеславу Панфілову та Арно Геджу. Для двох останніх вихід на поле став дебютним в складі «Зірки». Та всі спроби забити результату не дали. Нашим футболістам або не вистачало майстерності, або надійно грав воротар суперників Махарадзе, якого сміливо можна назвати одним із найкращих футболістів матчу в складі «Олімпіка». На 68-й хвилині Есеола завершив стрімку контратаку невлучним ударом. За дві хвилини до завершення основного часу удар із вигідної позиції Павла Полегенька парирував Махарадзе, а на падіння Максима Прядуна у воротарській зоні після боротьби з захисником суперників арбітр не відреагував. Надійно зіграв голкіпер гостей і в компенсовані хвилини, розібравшись зі штрафним у виконанні Загальського.
2017 07 23 192017 07 23 21

Гра в якій більше на перемогу заслуговували господарі, завершилася нічиєю передусім через нестачу виконавської майстерності футболістів «Зірки», недарма на післяматчевій прес-конференції керманич команди Роман Монарьов зазначив, що склад необхідно підсилити ще 3-4-ма виконавцями.
Після двох турів кропивницька команда набрала два очки і, перебуваючи у середині турнірної таблиці, готуватиметься до виїзного матчу з полтавською «Ворсклою», що відбудеться 29 липня.

«Зірка» (Кропивницький) – «Олімпік» (Донецьк) – 0:0 (0:0).

23 липня 2017 року (неділя). Початок о 19:30. Кропивницький. Стадіон «Зірка». 2542 глядача. + 25 С. Чемпіонат УПЛ, І коло, другий тур.
Арбітр: Абдула Анатолій (Харків).
Асистенти арбітра: Трехліб Ярослав (Дніпро), Жарий Володимир (Павлоград).
Четвертий арбітр: Бондар Іван (Київ).
Спостерігач арбітражу: Шандор Андрій (Львів).
Делегат ФФУ: Титаренко Юрій (Київ).
«Зірка»: 44. Паст Євген, 4. Качараба Тарас, 7. Драченко Максим (к/к), 8. Полегенько Павло, 10. Фаворов Артем (9. Есеола Адерінсола Хабіб, 61), 19. Оганесян Арман (22. Гедж Арно, 84), 20. Фатєєв Дмитро, 21. Загальський Ігор, 29. Прядун Максим, 55. Ковальов Максим, 77. Чичиков Олексій (28. Панфілов Вячеслав, 77). Запасні: 41. Льопка Роман, 23. Маткобожик Олександр, 27. Дришлюк Кирило. Головний тренер: Монарьов Роман.
«Олімпік»: 1. Махарадзе Заурі (к/к), 2. Лук’янчук Павло, 4. Кравченко Антон, 11. РхарсаллаМохаммед, 15. Шабанов Артем, 17. Шестаков Сергій (12. Міхальов Ілля, 75), 22. Біленький Станіслав (94. Мігунов Олександр, 62), 23. Нємчанінов Дмитро, 44. Цимбалюк Євгеній, 45. Хомутов Владислав (27. Брікнер Іван, 71), 90. Богданов Андрій. Запасні: 13. Кичак Артем, 3. Лухтанов Вячеслав, 7. Сондей Іван, 32. Іллой-Айєт Владіс. Головний тренер: Санжар Роман.
Попередження: Шабанов Артем (45+1), Оганесян Арман (53), Лук’янчук Павло (72), Загальський Ігор (87), Рхарсалла Мохаммед (86), Кравченко Антон (90+3), Есеола Адерінсола Хабіб (90+3).