Кропивницький волейболіст-пляжник виграв юніорський чемпіонат України (ФОТО)

Кількість переглядів - 1619

Спортсмен із Кропивницького Ігор Свірідов переміг на чемпіонаті України з пляжного волейболу серед юніорів до 20 років.

За нагороди змагань, що проводилися 18-23 липня у Херсоні, вели боротьбу 18 команд.
Вихованець комплексної ДЮСШ №3, якого тренує Маргарита Кольцова, грав у парі з рівненчанином Владиславом Павлюком. Турнірним шляхом хлопці не віддали жодної партії суперникам із Полтави, Херсона та Ужгорода.
У півфіналі Свірідову-Павлюку протистояли постійний партнер і земляк Ігоря, вихованець КДЮСШ №3 Антон Матвєєв з рівненчанином Михайлом Свиридом. Останні зуміли навіть виграти одну партію, однак не більше. Лідери прогнозовано вийшли до фіналу (2:1), де за чемпіонський трофей вони боролися з дуетом Владислав Паленко (Запоріжжя) – Тимофій Полуян (Харків). Амбіції суперників охололи за дві партії, яких було достатньо, щоб дует Свірідов-Павлюк став переможцем юніорського чемпіонату України, а разом із ним пройти відбір на чемпіонат Європи U-20, що 7-10 вересня пройде в італійському місті Вулкано.
Другий кропивничанин Антон Матвєєв із партнером не зуміли перемогти в поєдинку за «бронзу» та посіли четверте місце.
2017 07 23 U20 32017 07 23 U20 12017 07 23 U20 2

Нагадаємо вже цього місяця Ігор Свірідов тріумфував на чемпіонаті України U-18, пройшов перший етап відбору на ІІІ Юнацькі олімпійські ігри, перемігши на юнацькому Континентальному кубку.