Кропивницькі боксери здобули нагороди на чемпіонаті України та міжнародному турнірі (ФОТО)

Кількість переглядів - 1441

Із 17 по 23 липня в м. Чернівці проводився чемпіонат України з боксу серед юніорів.

У змаганнях брали участь 276 спортсменів із 24 команд. Учні комунального закладу «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 1 відділу фізичної культури та спорту Кіровоградської міської ради» Владислав Стась і Олег Мельниченко стали бронзовими призерами у своїх вагових категоріях.
2017 07 boxing1

18-23 липня в м. Одеса відбувся ХХІ Міжнародний турнір з боксу класу «А», пам’яті Семена. Трестіна. У змаганнях брали участь 108 спортсменів із України, Індії, Шрі-Ланки, Білорусі, Тунісу, Казахстану та інших країн. Учень комунального закладу «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 1 відділу фізичної культури та спорту Кіровоградської міської ради» Тамерлан Мірашов став переможцем змагань у ваговій категорії до 56 кг.