Кропивницький стрілець здобув ще одну медаль на Дефлімпійських іграх у Туреччині (ФОТО)

Кількість переглядів - 1654

Вихованець комплексної ДЮСШ №3 міської ради Кропивницького Сергій Фомін сьогодні, 25 липня, на ХХІІІ Дефлімпійських іграх, що проходять у турецькому місті Самсун, здобув бронзову медаль.

Наш снайпер піднявся на п’єдестал змагань у стрільбі з малокаліберного пістолета у вправі МП-8 (швидкісна стрільба по 5 мішеням 30+30, калібр 5,6 мм, дистанція 25 метрів).
Чемпіоном у цій вправі став українець Олександр Колодій, срібним призером – кореєць Кім Таейонг.
Таким чином свої виступи на Дефлімпійських іграх Сергій Фомін завершив з двома медалями. Раніше він виборов «срібло» у вправі МП-5 на якій є діючим чемпіоном світу.
2017 07 25 Fomin2017 07 25 Fomin2

Нажаль, ще одному представникові КДЮСШ №3, члену національної дефлімпійської збірної з кульової стрільби Олександру Костику не вдалося вдруге піднятися на п’єдестал. Після завойованого «золота» у перший день Дефлімпіади, учора, 24 липня, він залишився без медалі через технічні проблеми з гвинтівкою. Виступи у вправі МГ-6 (стрільба з малокаліберної гвинтівки з трьох положень: 40 пострілів з коліна, 40 лежачи, 40 стоячи, дистанція 50 метрів) він завершив із четвертим результатом.
Результати його багаторічних тренувань звелися нанівець від факторів, що не залежали від спортсмена. У фінальній серії стрільби він ішов другим, маючи 5 очок переваги над найближчим переслідувачем, доки в нього не зламався важель на затворі (уламок важеля впав на підлогу, а частина його лишилася в затворі). 9 патронів Олександр Костик не достріляв, повністю не виконавши вправу. Це позбавило його нагороди.
Таким чином двоє кропивницьких стрільців, виступаючи в чотирьох змагальних вправах, вибороли три медалі.
2017 07 24 Kostyk12017 07 24 Kostyk2

Разом із призовими місцями плавчинь реабілітаційної ДЮСШ «Інваспорт» м. Кропивницького, у медальному доробку спортсменів Кіровоградщині на ХХІІІ Дефлімпійських іграх у Самсуні станом на 25 липня вже дев’ять нагород.