В активі кропивницьких спортсменів на Дефлімпійських іграх у Туреччині вже 13 медалей (ФОТО)

Кількість переглядів - 1357

До наявних 9 медалей ХХІІІ Дефлімпійських ігор, що проходять у турецькому місті Самсун, кропивницькі спортсмени додали ще чотири. Їх завоювали дві плавчині реабілітаційної ДЮСШ «Інваспорт».

Володаркою трьох із них стала Ірина Терещенко. У змішаній естафеті комплексним плаванням 4х100 метрів вона разом із Максимом Дудником, Катериною Іваненко та Артемом Карнишем вивела українську команду до фіналу (4:24.71), де вже інша четвірка – Катерина Денисова, Олексій Коломієць, Ростислав Якубовський і Марія Режило принесла націй команді срібну медаль(4:07.81). «Золото» у цьому виді плавання здобула збірна Росії (4:07.20), а «бронзу» команда Японії (4:13.37).

На 6 секунд у фінальному запливі на 400-метрівці комплексним плаванням Ірину Терещенко (5:12.60) випередила російська спортсменка, тож вихованка Олени Кузніцової примірила чергову срібну нагороду.
2017 07 25 ter22017 07 defl Ter2

Ще двома медалями збагатилися кропивницькі плавчині Ірина Терещенко та Дар’я Тарасенко після естафети 4х200 метрів вільним стилем. Разом із Христиною Давидовою та Марією Режило наша четвірка фінішувала третьою (8:57.33). Ця медаль стала 60-ю для України на Дефлімпіаді у Самсуні.
Швидше пропливли дистанцію лише росіянки (8:45.71), які встановили світовий і дефлімпійський рекорди, та китаянки (8:48.07).
2017 07 25 ter tar

Станом на кінець змагального дня 25 липня українські спортсмени мають 14 золотих, 20 срібних та 26 бронзових медалей і впевнено утримують друге командне місце в неофіційному заліку. Із них 13 – в активі кропивницьких стрільців і плавців.