«Олександрія» зіграла з «Астрою» внічию (ФОТО)

Кількість переглядів - 1406

Свій перший матч в третьому кваліфікаційному раунді Ліги Європи «Олександрія» провела в румунському місті Джурджу проти місцевої «Астри».

Про це повідомляє сайт ФК "Олександрія".

Якщо подивитися на статистику гри, то у володінні м’ячем наші земляки не поступались господарям. Підопічні В. Шарана вдвічі більше пробивали по воротах, десять проти п’яти.
Захист взагалі відіграв на відмінно, суперник жодного разу не влучив у рамку воріт Ю. Паньківа. Керманич олександрійців так грамотно побудував гру команди, що, чесно кажучи, «Астра» просто не знала в який спосіб вона буде створювати загрози біля воріт «Олександрії». Наші земляки, діючи надійно в обороні, сміливо йшли вперед і створили чимало проблем біля воріт болгарського кіпера «Астри» Ілієва.

Небезпечна ситуація була створена в штрафному майданчику господарів, після подачі кутового на 8-й хвилині зустрічі, але до завершального удару справа не дійшла. Ще через дві хвилин Є. Банада потужно пробив по воротах господарів, але його удар був неточний. Хороший момент олександрійці створили на 12-й хвилині матчу, все той же Є. Банада, після того, як В. Грицук майстерно пропустив м’яч після подачі справа, Євген в дотик вистрелив метрів з 20-и, але знову не точно. Слід відмітити, що в цей проміжок часу, українці мали певну перевагу над господарями поля. Заслуговує на увагу момент, який створили гості на 25-й хвилині, А. Сітало протягнув м’яч по лівому флангу, і зробив націлену передачу в центр, але між собою не порозумілися С. Чеботаєв та А. Полярус. В наступній атаці, знову А. Сітало зряче прострелив від бокової лінії, але на жаль, ніхто з партнерів не зумів замкнути цю відмінну передачу. На 37-й хвилині зустрічі за гру високо піднятою ногою С. Басов отримав жовту картку.

Забігаючи наперед, слід сказати, що Сергій підкосив суперника в центрі поля, на 78-й хвилині зустрічі, за що отримав друге попередження і залишив межі поля. То мабуть від радощів, бо вже знав, що в нього зранку народився син, вітаємо Сергію.

Йокнуло серце у вболівальників «Олександрії», в кінці першого тайму, коли Белу, гарматним пострілом метрів з 30-и, поцілив у сітку воріт. Слава Богу - з зворотної сторони. Приємно, що і на початку другого тайму, наші земляки не збавили темп, а намагались шукати щастя біля воріт суперника.

Тренери обох команд почали робити заміни, намагаючись переламати хід матчу. Пономар змінює Грицука, а пізніше, замість Поляруса в бій вступає Цуріков. Дуже непогано зіграв на оборону та був активним в атакуючих діях наш капітан. На 72-й хвилині наважився на удар метрів з 25-и, Ілієв зіграв надійно. Певно найнебезпечніший момент біля наших воріт, господарі створили на 75-й хвилині матчу, Ле Таллек вивів на удар Нікоаре, а той метрів з 8-и, не поцілив у дальній кут воріт Паньківа. Вилучення Басова спонукало В. Шарана, зробити ще одну заміну. Замість С. Старенького, на поле з’явився В. Бондаренко.

В останній десятихвилинці, румуни, будь-якою ціною, намагалися вирвати перемогу в цьому матчі, та спокійно і надійно, перебуваючи в меншості, олександрійці довели матч до логічного завершення.

0:0 на полі суперника – це вагома заявка на загальну перемогу в двобії. В цілому слід відмітити, що наша команда, зіграла чи не найкращий матч в нинішньому році. В діях наших земляків відчувалась впевненість, постійна націленість на ворота суперника, та висока ігрова дисципліна і почувалися, на чужому полі, як риба у воді.