Кропивницька «Зірка» організувала собі поразку в Полтаві (ВІДЕО)

Кількість переглядів - 1277

Гравці Кропивницької Зірки двічі забивали у Полтаві – спочатку у власні, а потім і у ворота суперника, пізніше організували бездоганну скидку на гравця «Ворскли», який забив другий переможний м’яч.

В рамках третього туру чемпіонату УПЛ, на стадіоні «Ворскла» ім. О. Бутовського підопічні Романа Монарьова поступилися полтавській «Ворсклі» з рахунком 1:2.

На 15-й хвилині кропивничани двома темпами провели небезпечну атаку. Спочатку помилкою Олександра Чижова скористався Адерінсола Есеола, який пробив із лінії штрафного майданчика – Богдан Шуст відбив цей удар. Максим Прядун, який підхопив м’яч у межах штрафної, переадресував його на Армана Оганесяна, той пробив із гострого кута, але голкіпер суперників знову зреагував.

Проте вже на 20-й хвилині вдалось забити «Ворсклі». Дмитро Фатєєв послизнувся на лівому фланзі й дозволив Павлу Ребенку виконати передачу в штрафний майданчик. Максим Ковальов по м’ячу не влучив і той полетів далі, в боротьбу Гегама Кадимяна з Арманом Оганесяном і м’яч від ноги кропивницького вірменина залетів у ворота – 1:0.

Вела ж у рахунку полтавська команда недовго. На 25-й хвилині, після штрафного у виконанні кропивничан та невдалої гри Володимира Чеснакова й Олександра Чижова, м’яч у штрафному майданчику «Ворскли» відлетів до Максима Драченка, і капітан «Зірки» відправив його точно в кут – 1:1.

До кінця першого тайму господарі та гості обмінювались атаками, проте забити не змогли. Другий м'яч у ворота «Зірки» залетів вже під завісу матчу після помилки кропивницького гравця.

На 84-й хвилині Тарас Качараба виграв верхову боротьбу в Юрія Коломойця у штрафному майданчику «Зірки», але скинув м’яч прямісінько на Артура Загорулька, який з льоту пробив точно в ближній кут воріт Євгена Паста – 2:1.

До закінчення матчу рахунок так і не змінився, і «Зірка» зазнала першої поразки в новому сезоні.

Протокол матчу:

«Ворскла» (Полтава) – «Зірка» (Кропивницький) – 2:1 (1:1).

29 липня 2017 року (субота). Початок о 19:30. Полтава. Стадіон «Ворскла» ім. О.Бутовського. 1500 глядачів. + 23 С. Чемпіонат УПЛ, 1 коло, 3 тур.

Арбітр: Бондаренко Дмитро (Одеса).
Асистенти арбітра: Жуков Олександр (Харків), Шамека Андрій (Маріуполь).
Четвертий арбітр: Кривоносов Микола (Київ).
Спостерігач арбітражу: Деревінський Олег (Київ).
Делегат ФФУ: Дігтяр Олександр (Полтава).

«Ворскла»: 1. Шуст Богдан, 4. Пердута Ігор, 7. Кадимян Гегам, 11. Шарпар В’ячеслав, 17. Чеснаков Володимир (к/к), 22. Матвієнко Микола, 26. Коломоєць Юрій (10. Кулач Владислав, 90), 29. Кравченко Дмитро (9. Загорулько Артур, 68), 33. Чижов Олександр, 44. Даллку Ардін, 82. Ребенок Павло (19. Одарюк Володимир, 71). Запасні: 21. Ткаченко Олександр, 6. Скляр Олександр, 8. Ткачук Андрій, 23. Сапай Вадим. Головний тренер: Сачко Василь.

«Зірка»: 44. Паст Євген, 4. Качараба Тарас, 7. Драченко Максим (к/к), 8. Полегенько Павло, 9. Есеола Адерінсола Хабіб (28. Панфілов Вячеслав, 76), 19. Оганесян Арман (77. Чичиков Олексій, 61), 20. Фатєєв Дмитро, 21. Загальський Ігор, 22. Гедж Арно (27. Дришлюк Кирило, 86), 29. Прядун Максим, 55. Ковальов Максим. Запасні: 41. Льопка Роман, 6. Кастельс Ортега Марк, 23. Маткобожик Олександр. Головний тренер: Монарьов Роман.

Голи: 1:0, Оганесян Арман (19, автогол); 1:1, Драченко Максим (25); 2:1, Загорулько Артур (85).

Попередження: Драченко Максим (65), Есеола Адерінсола Хабіб (77), Пердута Ігор (81), Панфілов Вячеслав (90+3).

За інформацією офіційного сайту ФК «ЗІрка»