«Олександрія» зіграла внічию з луганською «Зорею» (ВІДЕО)

Кількість переглядів - 1167

Після єврокубкових баталій, на «Олександрію» очікував матч 3-го туру Української Прем’єр-Ліги проти принципового суперника, бронзового призера минулого сезону – луганської «Зорі».

Про це повідомляє прес-служба ФК «Олександрія»

На звітний поєдинок Володимир Шаран виставив не оптимальний склад. Із стартових хвилин на поле вийшли гравці, які були менше задіяні в минулих матчах, а це: Валерій Бондаренко, Станіслав Куліш, Віталій Пономар, Михайло Козак та Павло Пашаєв, який нещодавно приєднався до нашої команди.
Зустріч розпочалася без розвідки. Вже на перших хвилинах наші земляки, зокрема після виконання кутових, створили кілька гострих моментів. І після розіграшу чергового стандарту, Віталій Пономар скинув головою на Станіслава Куліша, якому вдалося через частокіл ніг пробити в дальній кут воріт – 1:0. За кілька хвилин після масованої атаки правим флангом, олександрійці мали шанс подвоїти перевагу, але удар Євгена Банади пройшовся над поперечиною. Згодом, гра в основному проходила в центрі поля. Обидві команди, в першу чергу, переймалися надійним захистом власних воріт, а при можливості організовували швидкі випади, але вони нейтралізовувалися на підступах до штрафного майданчика.
Початок другого тайму ознаменувався атакою луганчан, під час якої проти Ігоря Харатіна в штрафному майданчику порушили правила, за що арбітр призначив пенальті, який чітко реалізував Дмитро Гречишкін – 1:1. Слід відзначити швидкий вихід «городян» в атаку, після перехоплення м’яча майже в центрі поля із завершальним ударом Євгена Банади низом, але, на жаль, не точним.

ФК «Олександрія» - «Зоря» (Луганськ) - 1:1 (1:0)
30.07.2017 р., 19:30, КСК «Ніка», 1400 глядачів, +25
Арбітр - Костянтин Труханов (Харків)
Асистенти арбітра - Сергій Беккер (Харків), Олександр Войтюк (Запоріжжя)
Четвертий арбітр - Євген Арановський (Київ)
Суддівський споглядач - Олег Зубарєв (Слов’янськ)
Директор матчу - Микола Кузнєцов (Хмельницький)

«Олександрія»: Леванідов, Бондаренко, Каленчук, Куліш, Пономар (Сітало, 56), Цуріков, Гітченко – к/к, Пашаєв (Чеботаєв, 65), Бацула, Банада, Козак (Полярус, 74)
Запасні: Паньків, Чорній, Запорожан, Басов
Гол.тренер – Володимир Шаран
«Зоря»: Лунін, Сухоцький, Сваток, Прийма, Гордієнко, Кочергін (Сілас, 46), Харатін, Калітвінцев (Опанасенко, 76), Гречишкін – к/к, Кабаєв (Пауліньо, 46), Іурі
Запасні: Шевченко, Леонідас, Луньов, Чечер
Гол.тренер – Юрій Вернидуб

Попередження: А. Гітченко (48), С. Чеботаєв (69) – В. Прийма (45), Іурі (57)
Голи: 1:0, Куліш Станіслав (6); 1:1 – Гречишкін Дмироо (48 з пенальті)

Найближчий матч «Олександрія» проведе 3 серпня на стадіоні «Ніка» 3 серпня, коли удома зіграє другий матч кваліфікації Ліги Європи з румунською «Астрою». Початок о 20:00.

Наступну гру в українській Прем'єр-Лізі команда Володимира Шарана проведе 6 серпня, коли в Одесі зустрінеться з «Чорноморцем». Початок о 17:00