Петрівський «Інгулець» зазнав першої поразки в новому сезоні (ВІДЕО)

Кількість переглядів - 1022

Фк «Інгулець» із Петрово у третьому турі чемпіонату України в Першій лізі на виїзді зазнав першої поразки в сезоні 2017-2018 років. Кривдником наших земляків став київський «Арсенал».

Вже до перерви господарі вели в рахунку 2:0 після голів у виконанні Артема Пилипенка та Сергія Семенюка. На 72-й хвилині нападник «Інгульця» Олександр Акименко реалізував пенальті та скоротив відставання до одного м’яча, забивши гол у третьому поспіль матчі. Остаточний рахунок на 90-й хвилині встановив все той же Артем Пилипенко, оформивши дубль.

«Арсенал» (Київ) - «Інгулець» (Петрове) - 3:1 (2:0)

«Арсенал»: Сітало, Майданевич, Зозуля, Деркач, Насімі, Пилипенко, Старгородський (Домбровський, 46), Кизилатеш (Васильєв, 90), Семенюк (Черненко, 85), Семчук (Вечтомов, 74), Батальський (Боровець, 80).

«Інгулець»: Ганєв, Солдат, Запорожець (Павелько, 81), Коцюмака, Гончаренко, Елла Кен (Мішуренко, 60), Січінава (Рябушко, 66), Клименко (Шарко, 88), Павлов, Лупашко, Акименко

Попередження: Старгородський, 31; Семенюк, 50; Семчук, 71; Деркач, 79.
Голи: 1:0, Пилипенко Артем (35); 2:0 Семенюк Сергій (41); 2:1, Акименко Олександр (72 з пен); 3:1, Пилипенко Артем (90).

Матч 4-го туру Першої ліги «Інгулець» проведе удома 4 серпня з «Черкаським Дніпром».