«Зірка» програла «Вересу» у Кропивницькому (ФОТО, ВІДЕО)

Кількість переглядів - 2230

Кропивницька «Зірка» зазнала поразки від дебютанта Прем’єр-Ліги рівненського «Вереса», сьогодні, 6 серпня на домашньому полі.

zirver1

Наслідком незадовільного результату стала провальна гра усіх футболістів команди Романа Монарьова, що визнав сам керманич на післяматчевій прес-конференції, взявши провину за поразку на себе. Та передусім до невтішного результату призвела необачна гра в захисті.

zirver2

Для обох команд перемога в цьому протистоянні була вкрай важлива.  «Зірка» за попередні тури набрала лише два очка, не відчувши радості перемоги. Футболісти з Рівного до звітного матчу всі поєдинки завершували з рахунком 0:0.

zirver3

Тривожні дзвіночки почали з’являтися біля воріт Євгена Паста  вже на початку першого тайму. Дебютанти Прем'єр-Ліги запропонували господарям атакувальний футбол і вже на 10-й хвилині могли відкривати рахунок та цьому завадив воротар червоно-жовтих.

zirver4

Перший напівмомент зіркові створили на 29-й хвилині, коли Ігоря Загальського збили поруч зі штрафною зоною суперників. Сам постраждалий підійшов до м’яча та закрутив низом, але цей удар не був несподіванкою для Олександра Бандури, як і дальній навіс з лівого флангу від Армана Оганесяна. В обох випадках кіпер гостей розібрався в ситуації.

zirver5

Рахунок відкрили господарі на 31-й хвилині після порушення правил на Загальському, якого зупинили поряд з карною зоною суперників. Ігор взяв ініціативу на себе та технічно пробив у неприкритий голкіпером лівий кут воріт, обвівши стінку.

zirver7

Не встигли рівненчани розіграти з центра поля, як майстерність Паста врятувала ворота зіркових, який приборкав м'яча до своїх рук під поперечиною.

Та черговий провал в обороні не дозволив піти господарям на перерву в перевагою в один м’яч. Сергію Сімініну наші захисники дали простір у власній воротарській зоні, він протягнув м'яча і потужно пробив. Крізь заслон із кількох футболістів Євген Паст не одразу помітив напрямок польоту м’яча, а коли зреагував – уже було пізно.

zirver8

На початку другого тайму підопічні Романа Монарьова змарнували стовідсотковий момент, коли з метра у ворота не влучив Есеола, якому асистував Оганесян. Його прикладу послідував Максим Прядун. Він на 54-й хвилині виходив на побачення з Бандурою, але перетримав м'яча, а запізнілий удар заблокували гравці «Вереса». Важко назвати моментом спробу удару здалека капітана Максима Драченка, що лише розім’яв голкіпера суперників.

zirver10

Команда Юрія Вірта діяла, активніше, успішно пресингувала на половині поля зіркових, швидко переходила до атакувальних дій, причому будувала їх різнопланово. Рівненчани створили чимало моментів і завдяки незграбній грі захисників «Зірки», які додавали роботи своєму воротарю. До певного часу  Паст як міг розбирався з проблемами, що створювали його партнери по команді, зокрема тричі завадив футболістам «Вереса» забити.

zirver9

На 82-й хвилині за другу жовту картку поле залишив захисник Тарас Качараба, «Зірка» лишилася в меншості, а вже за хвилину суперники вийшли вперед. Павло Полегенько помилився з передачею, гості перехопили м'яча, пошивши в дурні весь захист червоно-жовтих, і Ростислав Волошинович, який лише увійшов у гру, замінивши Геннадія Пасіча, зробив рахунок 2:1 на користь «Вереса».

zirver11

Кропивничани, спробували відкривати гол і великими силами пішли вперед, оголивши власні тили, чим рівненчани скористалися сповна. Коли йшла друга компенсована хвилина, наші гравці втратили м’яча у центрі поля, Василь Кобін філігранним пасом вивів на побачення Михайла Сергійчука. З першим ударом, яким нападник «Вереса» розстрілював Паста, воротар «Зірки» впорався, але м'яч знову потрапив до ніг суперника і з другої спроби він остаточно розвіяв інтригу – 1:3.

zirver12

Таким чином рівненський «Верес», поступаючись по ходу матчу у Кропивницькому, здобув вольову і першу у чемпіонаті Української Прем`єр-ліги перемогу.

zirver13

Після звітного туру «Зірка» опустилася до трійки аутсайдерів чемпіонату перед дуже важким матчем із титулованими київськими динамівцями, з якими команда Романа Монарьова зіграє 11 серпня у столиці.

«Зірка» (Кропивницький)  - «Верес» (Рівне) - 1:3 (1:1)

Чемпіонат України з футболу, Прем’єр-ліга, 4-й тур. 6 серпня 2017 року (неділя), Кропивницький, стадіон «Зірка».

Арбітр: Ігор Пасхал (Херсон)
Асистенти арбітра: Олександр Павлінов та Віталій Сухін (Одеса)
Четвертий арбітр: Дмитро Бондаренко (Одеса)
Спостерігач арбітражу: Віктор Дердо (Чорноморськ)
Делегат ФФУ: Анатолій Савчук (Луцьк)

«Зірка»: Паст – Качараба, Драченко, Полегенько, Есеола, Оганесян (Цюпа, 71), Фатєєв, Загальський, Гедж (Дришлюк, 46), Прядун (Чичиков, 75), Ковальв. Запасні: Льопка, Кастельс, Панфілов, Пепе.
Головний тренер: Роман Монарьов

«Верес»: Бандура – Адамюк, Борзенко, Іщенко, Сімінін, Карасюк, Федорчук, Котляр (Кобін, 58), Г.Пасіч (Волошинович, 70), Степанюк, Гринь (Сергійчук, 67). Запасні: Когут, Кучеров, Є.Пасіч.
Головний тренер: Юрій Вірт

Попередження: Качараба (43), Прядун (45), Полегенько (67), Загальський (85), Чичиков (90) - Іщенко (28), Адамюк (42), Федорчук (57)