«Олександрія» і «Чорноморець» в Одесі зіграли в бойову нічию (ВІДЕО)

Кількість переглядів - 1405

«Олександрія» програючи в Одесі місцевому «Чорноморцю» два м’ячі і граючи в меншості, зуміла звести гру внічию та взяти одне очко у матчі 4-го туру футбольної Прем’єр-Ліги України.

Господарі повели в рахунку на 26-й хвилині завдяки голу у виконанні Максима Третьякова. Перед самою перервою Артем Чорній ускладнив ситуацію «Олександрії», отримавши друге попередження та лишивши свою команду в меншості.

На початку другого тайму одесити забили олександріцям другий м’яч. Кирило Ковалець, перехопив м’яч в центрі поля, вивів на ударну позицію Хобленка, який увірвався у штрафний майданчик олександрійців і пробив низом під дальню стійку воріт Владислава Леванідова – 2:0.
Маючи прийнятний рахунок і чисельну перевагу, господарі самі створили собі проблеми, чим команда Володимира Шарана скористалася. Максим Третьяков на 70-й хвилині отримав друге попередження, грубо зігравши проти Андрія Бацули і кількість футболістів на полі зрівнялася.
Перший гол жовто-чорні відквитали на 80-й хвилині з пенальті, яке успішно реалізував Василь Грицук, потішивши керманича команди, адже це був 300-й гол «Олександрії» під керівництвом Володимира Шарана.
Остаточний рахунок у матчі за три хвилини до завершення основного часу матчу встановив Артем Сітало, якому асистував Василь Грицук.

Після звітного туру команда Володимира Шарана маючи три очки в активі, посідає дев’яте місце у турнірній таблиці.
Матч 5-го туру української Прем'єр-Ліги «Олександрія» проведе 12 серпня на стадіоні «Ніка» з діючим чемпіоном країни донецьким «Шахтарем».

«Чорноморець» (Одеса) – ФК «Олександрія» - 2:2 (1:0)

06.08.2017 рр., 17:00, стадіон «Чорноморець»
Головний арбітр: Віталій Романов (Дніпро)
Асистенти: Руслан Єрмоленко (Чернігів), Віктор Нижник (Вінниця)
4-й арбітр: Микола Кривоносов (Київ)
Спостерігач арбітражу: Юрій Власенко (Київ)

«Чорноморець»: Безрук, Ковалець, Мусолітін (Каверін, 55), Новотрясов, Машнін (Хобленко, 46), Балан, Зубейко, Антонов – к/к (Бобко, 76), Третьяков, Політило, Рахманов
Запасні: Смородін, Сільвіо, Норенков, Каплієнко
Головний тренер – Олександр Бабич

«Олександрія»: Леванідов, Бондаренко, Каленчук, Куліш (Сітало, 46), Пономар, Чорній, Пашаєв, Бацула (Грицук, 74), Банада, Козак (Цуріков, 45+5), Басов – к/к
Запасні: Паньків, Чеботаєв, Запорожан, Гітченко
Головний тренер – Володимир Шаран

Попередження: М. Третьяков (62) В. Каверін (67) А. Рахманов (74), І. Бобко (90+1) – М. Козак (19), П. Пашаєв (25), С. Басов (30), А. Чорній (33), А. Цуріков (57), В. Бондаренко (75)
Вилучення: М. Третьяков (70 – друге попередження) – А. Чорній (45 – друге попередження)
Голи: М. Третьяков (26), О. Хобленко (49) – В. Грицук (80 – пенальті), А. Сітало (87)