Кропивницька "Зірка" без шансів програла столичному "Динамо" (ФОТО)

Кількість переглядів - 1683

У матчі 5-го туру футболісти "Зірки" не зуміли нічого протиставити срібному призерові останнього сезону, титулованому "Динамо".

11-го серпня, в Києві на НСК «Олімпійський», гості пропустили три мячі, не забивши жодного.

Команда Олександра Хацкевича за весь поєдинок не дозволила червоно-жовтим створити серйозні проблеми біля власних воріт, натомість самі динамівці демонстрували свою перевагу протягом всього відведеного часу. Як не дивно, але за перший тайм, створивши чимало моментів, господарі так і не змогли бодай один раз вразити ворота Євгена Паста, передусім завдяки відмінній грі нашого воротаря та злагодженим діям гравців "Зірки".

2017 08 11 5

Та варто було столичним футболістам у другому таймі вмикнути швидкості, і результат не забарився. На 48-й хвилині Мбокані, отримавши передачу від Дениса Гармаша, перекинув м’яч головою через Євгена Паста, який невдало вийшов із воріт – 1:0.
Друге взяття воріт біло-сині оформили у середині тайму, вдало реалізувавши пенальті за фол у воротарській зоні на Дерлісі Гонсалесі на 76-й хвилині. Андрій Ярмоленко шансів потягнути "з точки" Євгену Пасту не залишив. А за три хвилини нападник динамівців оформив дубль, якого захисники "Зірки" лишили без опіки у власному штрафному майданчику. Дубль у матчі Ярмоленко офомив ударом головою. Паст у даній ситуації був беспорадним - 0:3.

2017 08 11 8

2017 08 11 7

Підопічні Романа Монарьова кілька разів намагалися створити небезпеку біля воріт Максима Коваля, та нічого вартого уваги з цього не вийшло. Невдало провів звітний матч і герой передостаннього протистояння між командами Есеола. Головним чином саме він був ковалем перемоги в матчі 21-го туру минулого сезону, коли 12 березня цього року зіркові у Кропивницькому за підтримки домашніх трибун здобули історичну перемогу над футболістами "Динамо" (2:0). Та у вчорашній грі Адерінсола з кількох перспективних моментів, не зумів скористатися жодним.

"Зірці" не вдалося нічого протиставити супернику й, в підсумку команда зазнала третьої поспіль невдачі, яка закріпила її на дні турнірної таблиці. Наступний матч червоно-жовті проведуть удома, 20 серпня, з бронзовим призером минулого сезону. луганською «Зорею». Початок зустрічі о 17:00.

«Динамо» (Київ) – «Зірка» (Кропивницький) − 3:0 (0:0).
11 серпня 2017 року (п’ятниця). Початок о 19:00. Київ. Стадіон НСК «Олімпійський». 7461 глядач. + 32С. Чемпіонат УПЛ, 1 коло, 5 тур.
Арбітр: Романов Віталій (Дніпро).
Асистенти арбітра: Левко Микола (Чернівці), Найко Олег (Чернівці).
Четвертий арбітр: Труханов Костянтин (Харків).
Спостерігач арбітражу: Покідько Ігор (Полтава).
Офіцер безпеки ФФУ: Свистун Анатолій (Чернігів).
Делегат ФФУ: Прокопович Геннадій (Чернігів).
«Динамо»: 35. Коваль Максим, 9. Морозюк Микола, 10. Ярмоленко Андрій (к/к), 15. Циганков Віктор (8. Шепелєв Володимир, 77), 16. Сидорчук Сергій, 25. Д. Гонзалез, 29. Буяльський Віталій, 34. Хачеріді Євген (19. Гармаш Денис, 46), 44. Кадар Тамаш, 70. Мбокані (22. Кравець Артем, 81), 94. Кедзьора Томаш Кароль. Запасні: 1. Бущан Георгій, 4. Пантіч Александар, 20. Гусєв Олег, 40. Шапаренко Микола. Головний тренер: Хацкевич Олександр.
«Зірка»: 44. Паст Євген, 7. Драченко Максим (к/к), 8. Полегенько Павло, 9. Есеола Адерінсола, 20. Фатєєв Дмитро, 21. Загальський Ігор, 27. Дришлюк Кирило (6. Кастельс Ортега Марк, 84), 45. Пепе Сесе-Франк, 55. Ковальов Максим, 77. Чичиков Олексій (29. Прядун Максим, 60), 93. Цюпа Іван (19. Оганесян Арман, 64). Запасні: 41. Льопка Роман, 22. Гедж Арно, 23. Маткобожик Олександр, 28. Панфілов Вячеслав. Головний тренер: Монарьов Роман.
Голи: 1:0, Мбокані (48), 2:0, Ярмоленко Андрій (76, з пенальті); 3:0, Ярмоленко Андрій (79).
Попередження: Цюпа Іван (42), Шепелєв Володимир (86).