Петрівський «Інгулець» здолав «Суми» (ФОТО)

Кількість переглядів - 1625

Шостий тур першолігового чемпіонату України «Інгулець» у Петровому учора, 13 серпня, завершив перемогою над «Сумами» - 2:1.

Всі три голи були забиті командами у другому таймі в 5-хвилинному проміжку. на 60-й хвилині Роман Гончаренко відкрив рахунок, замкнувши подачу з кутової позначки. Вже за мить гості зрівняли рахунок: Олександр Лебеденко головою пробивав і Роман Гончаренко зрізав м’яч у власні ворота. А на 64-ій хвилині кращий бомбардир «Інгульця» Олександр Акименко результативно замкнув дальню штангу воріт — 2:1.
Після звітного туру «Інгулець» лишився в групі лідерів, набравши 13 очок. Очолює турнірну таблицю харківський «Геліос» (15 очок).
В наступному турі чемпіонату України в Першій лізі 19 серпня «Інгулець» на виїзді зіграє з кременчуцьким «Кремнем».

2017 08 13 42017 08 13 62017 08 13 5

«Інгулець» (Петрове) - «Суми» - 2:1 (0:0)
13 серпня 2017 року. смт Петрове. Стадіон «Інгулець». Перша ліга. 6 тур.
«Інгулець»: Ганєв, Солдат, Запорожець (Рябушко, 79), Медведєв, Коцюмака, Гончаренко, Клименко (Павелько, 90+4), Павлов, Лупашко, Акименко (Січінава, 83), Мішуренко (Шарко, 90+2)
«Суми»: Литвиненко, Богачов, Суходуб, Іванов, Лісовий (Лиховидько, 55), Вечурко (Муховиков, 82), Махарадзе, Бушман (Мединський, 66), Квасний, Душин, Лебеденко
Попередження: Клименко, 40; Акименко, 46 — Лебеденко, 32; Вечурко, 35; Суходуб, 45+2; Лісовий, 49; Квасний, 58; Бушман, 64.
Голи: 1:0, Гончаренко Роман (60); 1:1, Гончаренко Роман 62 (автогол); 2:1, Акименко Олександр (64).