“Олександрія” у єврокубковому матчі зіграла внічию з чемпіоном Білорусії (ВІДЕО)

Кількість переглядів - 1734

У першому матчі раунду плей-оф за вихід до групового етапу Ліги Європи “Олександрія” на виїзді в місті Борисов сьогодні, 17 серпня, зіграла внічию з чемпіоном Білорусії БАТЕ — 1:1.

BATE Ol

Обидва голи були забиті командами ще до середини першого тайму. Надмірне хвилювання підопічних Володимира Шарана призводило до великої кількості помилок на початку поєдинку. Господарі з перших хвилин почали активно тиснути на ворота Юрія Паньківа і на 8-й хвилині досягли бажаного. Мірко Іваніч замкнув у дотик дальній простріл від Ігоря Стасєвича. Без опіки жовто-чорних, він ударом у дальній нижній кут воріт “Олександрії” вивів БАТЕ уперед - 1:0.

Радість білоруських уболівальників на “Борисов-Арені” була недовгою, адже за 10 хвилин футболісти з Кіровоградщини зрівняли рахунок. У штрафній зоні суперники не змогли перехопити подачу на Банаду та завадити Євгенові пробити, який розстріляв воротаря БАТЕ — 1:1.
Олександрійці грали від оборони та часом організовували швидкі контратаки. Деякі з них мали шанси на успіх. До перерви небезпечно у воротаря господарів Дініса Щербіцького пробивав Андрій Цуріков, а удару головою у виконанні Банади, забракло влучності після навісу з кутового.

Тактичний план Володимира Шарана, який передбачав надійну гру в обороні, гравцями “Олександрії” дотримувався і в другому таймі. В кількох епізодах все ж білоруси були близькими до взяття воріт Паньківа, але голкіпер жовто-чорних грав бездоганно. На 52-й хвилині він не дозволив Іванічу реалізувати свій момент, за кілька хвилин Юрій переграв Міхаіла Гордєйчука, який вийшов із ним на побачення, а на 79-й хвилині впорався з дальнім ударом Віталія Родіонова. На останніх хвилинах основного часу, коли був безсилий навіть Паньків на допомогу олександрійцям прийшла поперечина, що врятувала їхні ворота після потужного удару Іваніча здалеку.

На 90-й хвилині команда Володимира Шарана навіть могла вирвати перемогу в чемпіонів Білорусії, якби Сергій Старенький скористався подачею від Андрія Бацули, але півзахисник “Олександрії” з метра пробив вище воріт. Тож у першому матчі плей-оф наші земляки з однойменного міста здобули важливу нічию, що лишає їм високі шанси на вихід до групового етапу Ліги Європи.

Володар путівки до єврокубкового турніру визначиться в матчі-відповіді між “Олександрією” та БАТЕ, що відбудеться 24 серпня на стадіоні “Ніка”.

БАТЕ (Борисов) - ФК «Олександрія» 1:1 (1:1)

Раунд плей-оф Ліги Європи. 17 серпня 2017 рік. Початок матчу о 20:00 Стадіон: “Борисов-Арена” (Борисов).
Білорусь. Борисов. Стадіон: "Борисов-Арена"
Головний арбітр: Томаш Богнар (Угорщина)
Асистенти арбітра: Болаш Бузаш, Георгій Теодорос(обидва Угорщина)
Четвертий арбітр – Адам Фаркас (Угорщина)
Делегат УЄФА – Генадій Скуртул (Молдова)

БАТЕ: Дініс Щєрбіцкій, Юріца Бульят, Алєксандр Володько (Ніколай Сігнєвіч 59), Мірко Іваніч, Неманья Мілуновіч, Віталій Родіонов (Яссе Туомінен 83), Станіслав Драгун, Іґорь Стасєвіч, Дмітрій Бага, Максім Володько, Михаіл Гордєйчук (Юрій Кєндиш 77). Запасні: Чічкан, Гайдучик, Бєрьозкін, Поляков.
Головний тренер – Олександр Єрмакович

ФК «Олександрія»: Юрій Паньків, Сергій Чеботаєв, Андрій Цуріков, Артем Полярус (Сергій Старенький 77), Андрій Запорожан (Максим Каленчук 63), Андрій Гітченко, Артем Сітало, Василь Грицук (Віталій Паламар 69), Андрій Бацула, Євген Банада, Сергій Басов. Запасні: Леванідов, Бондареко, Куліш, Пашаєв.
Головний тренер — Володимир Шаран.

Попередження: Іґорь Стасєвіч (67), Неманья Мілуновіч (72) - Сергій Басов (3), Василь Грицук (65).
Голи: 1:0, Мірко Іваніч (8); 1:1, Євген Банада (19).