Футболісти «Зірки» U-13 виграли турнір пам’яті Андрія Куценка у Кропивницькому (ФОТО)

Кількість переглядів - 1122

У Кропивницькому завершився Всеукраїнський футбольний турнір пам’яті гравця та спортивного директора ФК «Зірка», тренера викладача ДЮСШ №2 Андрія Куценка серед юнаків 2004 року народження.

Переможцями цих змагань стали найменші учасники, вихованці Вадима Даренка, «Зірка» U-13.

Заключним матчем для них було протистояння зі збірною Черкаської області. Головним у цій грі було перемогти, що команда Вадима Даренка без проблем зробила. До того ж, просто-таки розгромила своїх суперників з рахунком 6:0. Хоча в першому таймі «Зірка» U-13 забила всього двічі. На 16-й хвилині відзначився Максим Скороход, а за чотири хвилини перевагу подвоїв його тезка Нетребенко. Після перерви кропивничани «каменю на камені» не лишили від своїх опонентів, розписавшись у воротах суперників ще чотири рази. Наконечниками результативних атак стали Артем Марченко, на рахунку якого дубль, також двома голами відзначився Максим Нетребенко, а ще раз ціль уразив Владислав Владіміров. Отож, маємо заслужену перемогу найменших учасників турніру й у цьому матчі зокрема, й на всьому турнірі загалом.

2017 08 19 2

2017 08 19 5

«Зірка» U-13 (Кропивницький) – Збірна Черкаської області – 6:0 (2:0).
Голи: 1:0, Скороход Максим (16); 2:0, Нетребенко Максим (20); 3:0, Марченко Артем (40); 4:0, Нетребенко Максим (40); 5:0, Марченко Артем (45); 6:0, Владіміров Владислав (49).

Тим часом, гравці «Зірки» U-14, котрим восени доведеться дебютувати в ДЮФЛ, боролись за срібні нагороди турніру. Доволі-таки легко з цим завданням підопічні Андрія Антонова впоралися. Спочатку команда з рахунком 4:0 переграла КДЮСШ №2. Результативними ударами в цій зустрічі відзначились двічі Максим Микалюк та ще по разу Віталій Щербина й Андрій Копійчук. Очікувалося, що наступна гра проти черкащан, котра проходила одразу після протистояння з КДЮСШ №2, буде більш складною. Але боротьби як такої не сталося. Кропивницькі юнаки перемогли з розгромним рахунком 9:1, хоча пропустили першими. Хет-триком відзначився Віталій Щербина, дублями відмітились Владислав Савенко (один з його голів був з пенальті) та Ілля Ткаченко, а також, ще по разу забили Андрій Копійчук та Андрій Шевченко.

«Зірка» U-14 (Кропивницький) – КДЮСШ №2 (Кропивницький) – 4:0 (3:0).
Голи: 1:0, Микалюк Максим (7); 2:0, Микалюк Максим (10); 3:0, Щербина Віталій (20); 4:0, Копійчук Андрій (55).

«Зірка» U-14 (Кропивницький) – Збірна Черкаської області – 9:1 (4:1).
Голи: 0:1, Тучка Олександр (8); 1:1, Савенко Владислав (12, з пенальті); 1:2, Щербина Віталій (14); 1:3, Ткаченко Ілля (21); 1:4, Ткаченко Ілля (24); 1:5, Савенко Владислав (37); 1:6, Щербина Віталій (43); 1:7, Копійчук Андрій (46); 1:8, Шевечнко Андрій (52); 1:9, Щербина Віталій (57).

2017 08 19 12

Отож, золоті нагороди турніру пам’яті Андрія Куценка завоювали підопічні Вадима Даренка. Команда Андрія Антонова стала другою. Третє місце за Збірною Черкаської області, а КДЮСШ №2 посіла четверту сходинку. Під час церемонії нагородження були також названі найкращі гравці по амплуа. Кращим бомбардиром турніру став Максим Нетребенко з «Зірки» U-13, кращим нападником – Віталій Щербина з «Зірки» U-14. Воротар команди Вадима Даренка, котрий на турнірі пропустив лише один м’яч, Денис Вакулик був названий кращим голкіпером цих змагань.