Перша перемога "Зірки" з Кропивницького цього сезону (ФОТО,ВІДЕО)

Кількість переглядів - 1611

До сьогоднішнього матчу Кропивницька "Зірка" набрала менше очок, ніж "Зоря". Якщо в минулому сезоні лідером команди став Федеріко Перейра, досить впевнено виступали Айтор та Борха Екіса, то цього разу оплески на свою адресу за дебютний матч заробив французький форвард Хішам Ель Хамдауї.

fffft1

Саме вихованець "Ніцци" разом з 20-річним Максимом Прядуном стали героями зустрічі. Хішам попервах був не надто помітним, але сам він миттєво зрівняв рахунок після того, як у своєму дебютному за "Зорю" матчі відзначився Громов. Артем закотив м’яч у порожні ворота після розрізного пасу Сухоцького та невдалої гри центральних захисників з Пастом, які не змогли перервати передачу.

fffft2

Ель Хамдауї хвилиною по тому забив досить складним з точки зору виконання ударом зльоту. При цьому м’яч до нього відлетів після того, як Прядун нав’язав боротьбу В’ячеславу Чечеру. Саме Максим через десять хвилин зробив все для того, щоб Василь Прийма відправив м’яч до власних воріт (Шевченко не зміг зафіксувати м’яч в руках після потужного удару Драченка зі штрафного). В подальшому пара форвардів "Зірки" продемонструвала, що з таким "важким" центром захисту луганській команді буде дуже складно на міжнародній арені.

fffft3fffft4fffft5

За великим рахунком шанси у гостей якось змінити хід гри були лише в першому таймі. Ще за рахунку 1:1 Іурі змарнував вихід один на один з Пастом, затягнувши з ударом, чим скористався Качараба. А вже після того, як "Зірка" забила вдруге, той же Іурі не зміг переграти Паста з лінії воротарського майданчика. Двічі з перспективних позицій зі штрафного не влучив у ворота Владислав Калитвинцев. В другому таймі можна згадати лише епізод на 58-й хвилині, коли Гречишкін потужним ударом зі штрафного змусив Паста відбити м’яч перед собою, але Калитвинцеву завдати удару другим темпом завадив Цюпа.

fffft6

Гравці "Зорі" так і не знайшли в собі ні моральних, ні фізичних сил, аби зламати хід поєдинку, в якому, якщо забути передісторію, зустрічались дві рівні команди, а перемогу здобула та, яка більше цього хотіла.