"Олександрія" і "Карпати" у Львові сильнішого не виявили (ВІДЕО)

Кількість переглядів - 1179

У матчі 6-го туру футбольної Прем'єр-Ліги України між "Карпатами" та "Олександрією", що відбувся 20 серпня, жодній команді не вдалося вразити ворота суперника.

На поле стадіону "Україна" у Львові підопічні Володимира Шарана вийшли після поверення з Білорусії, де кількома днями раніше олександрійці провели єврокубковий поєдинок у Борисові проти тамтешнього БАТЕ.

Команди створили біля воріт суперника по кілька можливостей в обох таймах, однак відкрити рахунок жодній так і не вдалося. У другій 45-хвилинці нападник "Олександрії" Віталій Пономар зумів таки пробити воротаря львів'ян Романа Підківку, але зробив це з офсайду, тому гол зараховано не було.

Після звітного туру "Олександрія", маючи 4 очки, опустилася на передостаннє, 11-е місце в чемпіонаті. Наступну гру городяни проведуть на домашньому полі стадіону "Ніка" 27 серпня, в якій їхніми суперниками будуть футболісти полтавської "Ворскли".

ФК «Карпати» (Львів) – ФК «Олександрія» – 0:0 (0:0)

Прем'єр-Ліга України. 6-й тур. 20 серпня 2017 року (неділя). м. Львів. Стадіон «Україна». Початок матчу 17:00. 4221 глядачів. +23°С.