Веслувальник із Гайворона став дворазовим призером командного чемпіонату України (ФОТО)

Кількість переглядів - 2114

Гайворончанин Валерій Рябов двічі підіймався на п'єдестал командного чемпіонату України серед дорослих з веслування на байдарках і каное.

Головні національні змагання проводилися 16-20 серпня в Полтаві, а їхніми учасниками стали 29 команд.

watermarked IMG 20170826 134147

Кіровоградську область представляли гайворончани Валерій Рябов, Юрій Мелещенко та Денис Онищенко.
Найкращі результати показав 18-річний вихованець гайворонської ДЮСШ «Локомотив», представник обласної школи вишої спортивної майстерності, майстер спорту України Валерій Рябов (тренери Рябов В.І., Котова Г.Л.)
Дистанцію 1000 метрів на байдарці-одиночці він подолав із другим результатом, а на 500-метрівці став бронзовим призером.  У байдарці-двійці Валерій Рябов із Юрієм Мелещенком посіли в фіналі «В» перше місце (в загальному заліку це 10 результат) .

Другий рік поспіль Валерій Рябов входить до складу національної збірної команди України серед юнаків. У сезоні 2017 року на всіх чемпіонатах України він здобував медалі різного ґатунку, на п'єдестал пошани піднімався 11 разів, шість із яких - на найвищу сходинку.