Кропивницька «Зірка» здобула другу поспіль перемогу, здолавши «Сталь» (ВІДЕО)

Кількість переглядів - 1571

Сьогодні, 26 серпня, у 7-му турі української Прем’єр-Ліги «Зірка» здобула другу поспіль перемогу, що стала першою виїзною для кропивницької команди в нинішньому чемпіонаті.

2017 08 26 stal zirka

Звитягою над «Сталлю» червоно-жовті перервали серію з трьох поспіль поразок від кам’янчан у футбольній еліті, які наші футболісти зазнали в УПЛ минулого сезону.

Перемогу команді Романа Монарьова приніс єдиний гол, забитий на 36-й хвилині матчу. Олексій Чічіков прострілив з лівого флангу, а Максим Прядун переправив м’яч у сітку воріт – 0:1.
Незадовго до завершення поєдинку червоно-жовті мали шанс подвоїти свою перевагу після призначеного арбітром пенальті на 86-й хвилині, яке заробив Артем Фаворов. 11-метровий виконав штатний пенальтист «Зірки» Ігор Загальський, однак зробив це невдало –воротар кам’янчан Герман Пеньков виграв дуель у півзахисника зіркових.

Наші футболісти мінімально переграли «Сталь» – 1:0. Для колективу з Кам'янського на чолі з керманичем Егіше Меликяном, ця поразка стала п'ятою поспіль в нинішньому чемпіонаті України.
До звітного протистояння кропивничани не перемагали в Прем’єр-Лізі на полі суперників з 5 березня поточного року протягмо 10 поєдинків, тож підопічні Романа Монарьова перервали цю неприємну статистику.
Як «Гречка» повідомляла, у попередньому турі «Зірка» здолала «Зорю».

«Сталь» (Кам’янське) – «Зірка» (Кропивницький) − 0:1 (0:1).
26 серпня 2017 року (субота). Початок о 17:00. Київ. Стадіон «Оболонь-Арена». 525 глядачів. + 30 С. Чемпіонат УПЛ, І коло, сьомий тур.
Арбітр: Балакін Микола (Київ).
Асистенти арбітра: Войтюк Олександр (Запоріжжя), Данильченко Євген (Луганськ).
Четвертий арбітр: Арановський Євген (Київ).
Спостерігач арбітражу: Мельничук Василь (Сімферополь).
Делегат ФФУ: Титаренко Юрій (Київ).
«Сталь»: 71. Пеньков Герман, 44. Михайличенко Богдан, 15. Грачов Гліб, 22. Данієлян Артур, 18. Тимчик Олександр, 3. Малакян Гор, 94. Задерака Максим (11. Климчук Юрій, 57), 21. Малакян Едгар (к/к), 8. Мисик Мар’ян, 17. Кузик Орест (23. Месхі Михайло, 87), 27. Щебетун Олексій (16. Хоцяновський Артем, 57). Запасні: 1. Рябенко Данило, 4. Мицик Богдан, 97. Якимів Андрій, 10. Костенко Кирило. Головний тренер: Мелікян Єгіше.
«Зірка»: 44. Паст Євген, 4. Качараба Тарас, 7. Драченко Максим (к/к), 8. Полегенько Павло, 11. Ель Амдауї Ішем (22. Гедж Арно, 87), 27. Дришлюк Кирило (21. Загальський Ігор, 65), 29. Прядун Максим, 45. Пепе Сесе-Франк, 55. Ковальов Максим, 77. Чичиков Олексій (10. Фаворов Артем, 69), 93. Цюпа Іван. Запасні: 41. Льопка Роман, 23. Маткобожик Олександр, 28. Панфілов Вячеслав. Головний тренер: Монарьов Роман.
Гол: 0:1, Прядун Максим (36).
Нереалізований пенальті: Загальський Ігор (85, воротар).
Попередження: Ковальов Максим (45+2), Драченко Максим (73), Малакян Едгар (73), Данієлян Артур (73), Климчук Юрій (73), Пеньков Герман (85).

Гру наступного туру «Зірка» проведе 9 вересня у Кропивницькому з аутсайдером УПЛ одеським «Чорноморцем».