«Чорноморець» сенсаційно переміг «Зірку» у Кропивницькому (ВІДЕО)

Кількість переглядів - 1366

Аутсайдер української Прем’єр-Ліги одеський «Чорноморець» мінімально переграв «Зірку» у Кропивницькому в поєдинку 8-го туру сьогодні, 10 вересня, здобувши першу звитягу в сезоні.

Пауза в чемпіонаті, пов’язана з участю збірної команди України у відборі до чемпіонату світу, не пішла на користь команди Романа Монарьова.
2017 zirka chorn

Тривалий час обидві команди лишали своїх воротарів без роботи, не доводячи ситуацію до гольових моментів, допоки на 36-й хвилині одесити не повели в рахунку. Сергій Політило навісив в воротарську зону, а Денис Васін пробив головою під перекладину - 1:0.

Господарі протягом матчу мали незначну перевагу в володінні м’ячем, часом непогано вели гру, але кволо грали в атаці та мало турбували ворота одеситів. До 60-ї хвилини червоно-жовті завдали у площину воріт «Чорноморця» лише два удари. Ближче до завершення зустрічі кропивничани активізувалися та частіше почали турбувати захист моряків. Відмінний момент на 76-й хвилині не реалізував Чичиков, коли пройшла атака правим флангом, а Олексій виявився перед воротарем та стріляв із забійної позиції - голкіпер дивом парирував цей м'яч. На першій компенсованій хвилині врятувати «Зірку» від поразки міг Ігор Загальський , але м’яч після його дальнього удару влучив у штангу.

Після двох поспіль перемог команда Романа Монарьова програла аутсайдеру Прем’єр-Ліги, та маючи 8 очок, опустилися на восьме місце у турнірній таблиці. «Чорноморець», незважаючи на перемогу, залишився на останньому місці, втім, із чотирма очками вирівнявся з «Олександрією».

"Зірка" (Кропивницький) - "Чорноморець" (Одеса) 0:1 (0:1).
10 вересня 2017 року (неділя). Початок о 14:00. Кропивницький. Стадіон «Зірка». 2454 глядача. + 26 С. Чемпіонат УПЛ, І коло, 8-й тур.
Арбітр: Кутаков Дмитро
Асистент 1: Шудрик Денис
Асистент 2: Курбанов Заур
4-й арбітр: Бондар Іван
Спостерігач: Петров Володимир

"Зірка": Паст, Цюпа, Чічіков (Панфілов 84), Пепе, Прядун, Загальский, Фатєєв (Бруно 46), Ель Амдауі, Драченко, Кастельс Ортега (Арно 65), Качараба
"Чорноморець": Гутар, Політило, Васін (Каверін 87), Зубейко, Фуссені, Татарков, Хобленко (Третьяков 79), Ковалець (Мусолітін 46), Жуніч, Н'Діайе, Мамаду

Гол: 0:1, Васін Денис (36).
Попередження: Драченко 25, Пепе 45, Цюпа 69 - Фуссені 43, Хобленко 60, Жуніч 63, Зубейко 88

Наступну гру «Зірка» проведе 16 вересня у Маріуполі з однойменною командою.