«Олександрія» без шансів програла «Динамо» у Києві (ФОТО, ВІДЕО)

Кількість переглядів - 1281

Впевненою перемогою завершився матч 8-го туру української Прем’єр-Ліги між «Динамо» та «Олександрією» у Києві, вчора, 10 вересня.

Команда Володимира Шарана продовжила свою негативну смугу, програвши без шансів срібному призерові минулого сезону. У воротах Юрія Паньківа за поєдинок побувало три м’ячі.

2017 09 10 Dyn Ol

У першому таймі олександрійці непогано захищалися, не давали киянам вільні зони і зуміли нейтралізувати усі спроби господарів забити. Важко було припустити після першого тайму, що матч завершиться з таким невтішним результатом, але два кутових у другій частині зустрічі, стали ключовими. Футболісти «Динамо» додали в агресії, збільшили швидкості і моментів біля воріт жовто-чорних побільшало.

На 52-й хвилині рахунок відкрив Євген Хачеріді, замкнувши стандарт. Подвоїв перевагу киян Мбокані на 66-й хвилині - його лишили без опіки захисники «Олександрії» і він після подачі від кутового прапорця ударом головою розстріляв Паньківа. За дві хвилини відзначився співавтор взяття воріт олександрійців Віктор Циганков, який довів перевагу футболістів «Динамо» до трьох м’ячів, влучно пробивши з межі штрафної зони.
Загалом рахунок у матчі міг бути розгромним, якби не майстерність воротаря жовто-чорних. Юрій Паньків чотири рази рятував ворота після ударів того ж таки Циганкова (двічі), Артема Кравця та Миколи Морозюка.
Чи не єдиний шанс забити «Олександрія» змарнувала на компенсованих хвилинах другого тайму. Свою можливість мав реалізовувати Віталій Пономар, який пробивав із кількох метрів, але не зміг переграти Максима Коваля.
Із чотирма очками «Олександрія» продовжує посідати передостаннє місце у чемпіонаті.

"Динамо" (Київ) - "Олександрія" - 3:0 (0:0).
10 вересня 2017 року (неділя). Початок о 19:30. Київ. Стадіон НСК «Олімпійський». 8439 глядачів. + 23 С. Чемпіонат УПЛ, І коло, 8-й тур.
Арбітр: Дердо Олександр
Асистент 1: Шамека Андрій
Асистент 2: Нижник Віктор
4-й арбітр: Романов Віталій
Спостерігач: Шандор Андрій

«Динамо»: Коваль - Мбокані (Кравець 70), Кадар, Хачеріді, Буяльський, Гонсалес (Шепелєв 79), Піваріч, Гармаш (Мораєс 70), Сидорчук – к\к, Циганков, Морозюк
Запасні: Бущан, Гусєв, Віда, Миколенко
Головний тренер – Олександр Хацкевич
«Олександрія»: Паньків, Банада, Бацула, Старенький (Полярус 57), Грицук (Каленчук 71), Пашаєв, Сітало (Пономар 76), Гітченко, Запорожан, Цуріков, Бондаренко
Запасні: Леванідов, Куліш, Довгий, Козак
Головний тренер – Володимир Шаран

Голи: 1:0, Хачеріді Євген (52), 2:0, Мбокані (66), 3:0, Циганков Віктор (68).
Попередження: Гонсалес 45, Сидорчук 89 - Банада 44

Матч 9-го туру «Олександрія» проведе 16 вересня на стадіоні «Ніка» з кам’янською «Сталлю». Поєдинок розпочнеться о 14:00.