Петрівський «Інгулець» розгромив «Геліос» (ФОТО, ВІДЕО)

Кількість переглядів - 1035

В 11-му турі першолігового чемпіонату України петрівський «Інгулець» вдома розгромив харківський «Геліос» - 4:0.

2017 09 10 Ing2017 09 10 Ing1

Початок розгрому поклав кращий бомбардир Першої ліги Олександр Акименко, який на 13-ій хвилині матчу вийшов один на один із голкіпером гостей і переграв Ярослава Котлярова. Він же подвоїв перевагу своєї команди на початку другого тайму ударом головою.

Втретє м’яч побував у воротах харків’ян на 80-й хвилині після того як Ігор Солдат потужним ударом пробив із відстані 25 метрів. Його удар відбити голкіпер гостей не зумів - 3:0.
Завершив розгром на 89-й хвилині Роман Локтіонов, переправивши м’яч у лівий нижній кут воріт ударом головою.
Команда Сергія Лавриненка продовжує утримувати лідерські позиції у чемпіонаті. Набравши 23 очки, петрівчани посідають третє місце, поступаючись лише "Арсеналу" (29 очок) і "Полтаві (24).

«Інгулець» (Петрове) - «Геліос» (Харків) - 4:0 (1:0)
Чемпіонат України. Перша ліга. 11-й тур. 10 вересня 2017. смт. Петрове. Стадіон «Інгулець». Початок матчу 18:00. Глядачів 850. Температура 25 С.
Арбітр Новохатній В.В.
Асистент 1 Романов Д.М.
Асистент 2 Семенов А.С.
4-ий арбітр Федан Д.В.
Cпостерігач арбітражуc Абросимов Є.О.

«Інгулець»: Ганєв, Солдат, Запорожець (Рябушко, 83), Клименко (Кен Елла, 90+1), Мішуренко (Локтіонов, 73), Акименко (Січінава, 86), Кучеренко, Павлов, Павелько (Новотрясов, 90), Балан, Лупашко
«Геліос»: Котляров, Шопін, Счастливцев, Луценко, Кравченко В., Скоблов (Семеніна, 88), Гранкін (Томенко, 80), Субочев, Кошман (Абеленцев, 52), Кравченко С., Козлов (Зеленевич, 59).

Голи: 1:0, Акименко Олександр (13); 2:0, Акименко Олександр (50); 3:0, Солдат Ігор (80); 4:0, Локтіонов Роман (89).
Попередження: Солдат, 60; Запорожець, 68; Кучеренко, 88 — Скоблов, 47; Гранкін, 56; Кравченко С, 70, 73.
Вилучення: Кравченко С, 73.

У наступному турі, 15 вересня, «Інгулець» на виїзді зустрінеться з «Волинню».