Кропивницький волейболіст-пляжник став дев’ятим на чемпіонаті Європи U-20 (ФОТО)

Кількість переглядів - 1358

Ігор Свірідов із кропивницької комплексної ДЮСШ №3 разом із рівненчанином Владиславом Павлюком посів дев’яте місце на чемпіонаті Європи серед юніорів до 20 років.

Кращих спортсменів континенту цього віку визначали 7-10 вересня в італійському місті Вулкано.

100801 1DM45891

На стадії групового етапу підопічний Маргарити Кольцової із партнером перемогли хорватів - 2:0 (21-14, 21-10), поляків - 2:1 (18-21, 21-14, 15-13), але поступилися датчанам – 1:2 (16-21, 24-22, 16-18) та з другого місця вийшли з групи.

За вихід до 1/16 фіналу пара Свірідов/Павлюк здолала опір суперників з Фінляндії, дует Топіо/Пеннанен – 2:0 (21-19, 21-18), але в 1/8 фіналу українців зупинили господарі. Кропивничанин з партнером в обох партіях вели в рахунку, однак у відповідальні моменти втратили концентрацію та поступилися італійському тандему Алфієрі/Сакріпанті, не взявши жодного сета 0:2 (15-21, 16-21).
У підсумку Ігор Свірідов з Владиславом Павлюком стали дев’ятими.
Виграли Чемпіонат Європи росіяни, срібні нагороди дісталися швейцарцям, а бронзові – французам.
115407 1DM46670

Незважаючи на дев’яте підсумкове місце, тренерський склад збірної України лишився задоволеним виступом наших волейболістів-пляжників, адже українцям лише по 17 років і боролися вони з суперниками, які на два роки старші за них. Хлопці показали змістовний волейбол і продовжують прогресувати. Позитивно оцінила виступ Ігоря Свірідова і його тренер Маргарита Кольцова.

Нагадаємо, цього літа Ігор Свірідов виграв чемпіонат України U-20, став переможцем юнацького Континентального кубкутріумфував на чемпіонаті України U-18 та зимовому чемпіонаті України U-19.