Петрівський «Інгулець» втратив очки у грі з «Волинню» (ВІДЕО)

Кількість переглядів - 907

У 12-му турі в Луцьку один із лідерів чемпіонату України в Першій лізі «Інгулець» не зумів перемогти місцеву «Волинь».

Учора, 15 вересня, команди обмінялися голами та завершили матч в результативну нічию 1:1.

Господарі забили швидкий м’яч вже на 2-й хвилині. Відзначився Владислав Iаповал.
Зрівняв рахунок на старті другого тайму матчу кращим бомбардир Першої ліги Олександр Акименко, який у перерві вийшов на заміну, отримав м’яч у штрафному лучан, вміло прикрив його корпусом і несильним ударом з лінії воротарського відновив паритет.
До завершення поєдинку командам забити більше не вдавалося.
«Інгулець», який бореться за лідерство у чемпіонаті, втратив очки у звітному турі та опустився на четверте місце в турнірній таблиці.

Наступний матч «Інгулець» проведе 20 вересня: у рамках Кубка України петрівчани вдома прийматимуть лідера Першої ліги київський «Арсенал»

«Волинь» (Луцьк) – «Інгулець» (Петрове) – 1:1 (1:0)

Чемпіонат України. Перша ліга. 12-й тур. 15 вересня (субота). Початок матчу о 18:00. м. Луцьк. Стадіон «Авангард».

Арбітр: Афанасьєв О.О.
Асистент 1: Рєка О.Д.
Асистент 2: Сукравцев В.О.
4-ий арбітр: Подригуля В.В.
Cпостерігач арбітражу: Зань Р.Є.

«Волинь»: Неділько (Жмурко, 79), Шаповал, Никитюк, Марушка, Романюк, Тетеренко, Медведь, Кінаш (Тимошенко, 73), Дмитренко (Шандрук, 34), Ляшенко, Степанов

«Інгулець»: Ганєв, Солдат, Запорожець, Клименко, Локтіонов (Акименко, 46), Кучеренко (Мішуренко, 46), Павлов, Павелько (Рябушко, 70; Січінава, 85), Балан, Лупашко, Новотрясов.

Голи: 1:0, Шаповал Владислав (2); 1:1, Акименко Олександр (52).