Кропивницька “Зірка” зазнала другої поспіль поразки (ВІДЕО)

Кількість переглядів - 1145

Кропивничани в другому матчі поспіль поступилися з мінімальним рахунком – 0:1. Цього разу гравці “Зірки” зазнали виїзної поразки від “Маріуполя”, сьогодні, 16 вересня, у 9-му турі української Прем’єр-Ліги.

Спроба червоно-жовтих реабілітуватися за поразку в попередньому турі від «Чорноморця» завершилася фіаско. Одна позиційна помилка футболістів “Зірки” призвела до голу на 17-й хвилині та вирішила долю матчу. Руслан Фомін замкнув головою навіс від Дениса Кожанова та вивів господарів уперед.

Ще до перерви спроби зрівняти рахунок не використали Дмитро Фатєєв, якому забракло влучності, а удар Павла Полегенька заблокували захисники маріупольської команди.

У другому таймі господарі більше дбали за власні ворота, тож віддали ініціативу команді Романа Монарьова, однак наші футболісти не змогли пройти щільні редути “Маріуполя”. Свої моменти не використали Олексій Чичиков (двічі), Максим Прядун і Максима Драченко.

Реалізація гольових нагод не дозволила здобути нашим футболістам позитивний результат. Із вісьмома очками “Зірка” лишилася на восьмому місці у чемпіонаті.Маріуполь” же завдяки цій звитязі набрав піднявся на третє місце в Прем’єр-Лізі.
Наступну гру «Зірка» проведе у середу, 20 вересня, у виїзному кубковому поєдинку з «Таврією». 10-й тур чемпіонату УПЛ кропивничани проведуть у рідних стінах 23 вересня з донецьким «Шахтарем».

ФК «Маріуполь» (Маріуполь) – «Зірка» (Кропивницький) – 1:0 (1:0).

16 вересня 2017 року (субота). Початок о 17:00. Маріуполь. Стадіон «Іллічівець». 3375 глядачів. +30 С. Чемпіонат УПЛ, 1 коло, 9 тур.
Арбітр: Кривоносов Микола (Київ).
Асистенти арбітра: Павлінов Олександр (Одеса), Сухін Віталій (Одеса).
Четвертий арбітр: Кутаков Дмитро (Бровари).
Спостерігач арбітражу: Покідько Ігор (Полтава).
Офіцер безпеки ФФУ: Шинкаренко Анатолій (Дніпро).
Делегат ФФУ: Маслов Віктор (Дніпро).

ФК «Маріуполь»: 12. Худжамов Рустам (к/к), 19. Тищенко Ігор, 79. Вакуленко Сергій, 13. Яворський Сергій, 20. Кирюханцев Ігор (23. Насонов Олександр, 33), 50. Болбат Сергій (22. Тотовицький Андрій, 75), 24. Танковський В’ячеслав, 29. Кожанов Денис, 9. Мишньов Дмитро, 88. Рудика Сергій (6. Віценець Віталій, 63), 86. Фомін Руслан. Запасні: 1. Гальчук Євген, 8. Кольцов Віталій, 7. Кісіль Руслан, 30. Білий Максим. Головний тренер: Севідов Олександр.

«Зірка»: 44. Паст Євген, 7. Драченко Максим (к/к), 8. Полегенько Павло (33. Рассадкін Глєб, 87), 11. Ель Амдауї Ішем, 20. Фатєєв Дмитро (4. Качараба Тарас, 53), 22. Гедж Арно (10. Фаворов Артем, 61), 23. Маткобожик Олександр, 29. Прядун Максим, 45. Пепе Сесе-Франк, 77. Чичиков Олексій, 93. Цюпа Іван. Запасні: 41. Льопка Роман, 9. Маліновський Назар, 21. Загальський Ігор, 27. Дришлюк Кирило. Головний тренер: Монарьов Роман.

Гол: 1:0, Фомін Руслан (17).
Попередження: Драченко Максим (18), Пепе Сесе-Франк (40), Насонов Олександр (43), Рудика Сергій (58), Ель Амдауї Ішем (90+2).