“Олександрія” здобула першу перемогу в сезоні, розгромивши "Сталь" (ВІДЕО)

Кількість переглядів - 1151

Після восьми безвиграшних матчів в українській Прем’єр-Лізі, у 9-му турі “Олександрія” 16 вересня удома розгромила кам’янську “Сталь” - 4:1.

Команда Володимира Шарана завдяки хет-трику Сергія Старенького перервала свою невдалу серію та, маючи сім очок, покращила турнірне становище, піднявшись на дев’яту позицію у турнірній таблиці.

Господарі повели в рахунку на 14-й хвилині завдяки автоголу, який у власні ворота “привіз” Богдан Михайліченко. Він відпасував голкіперу, а останній зіграв невдало, дозволивши м’ячу закотитися у ворота. «Сталевари» доволі швидко, за чотири хвилини, відігралися після точного удару Неманьї Обрадовіча.
На 28-й хвилині Сергій Старенький замінив на полі Павла Пашаєва і з його виходом на поле ситуація кардинально змінилася. За 10 хвилин перебування на газоні він устиг оформити дубль: на 31-й хвилині замкнув асист від Артема Поляруса, а на 38-й хвилині зробив рахунок 3:1.

У другому таймі “Олександрія” продовжила тиск на гостей, що приніс жовто-чорним черговий успіх. Василь Грицук прострілив на набігаючого Сергія Старенького, який в один дотик втретє відзначився, встановивши остаточний рахунок матчу 4:1.

ФК «Олександрія» - ПФК «Сталь» (Кам’янське) – 4:1 (3:1)
16 вересня 2017 року (субота). Початок о 14:00. м. Олександрія, КСК «Ніка», 1150 глядачів, +26С. Чемпіонат УПЛ, 1 коло, 9 тур.
Арбітр матчу: Сергій Березка (Київ)
Асистенти арбітра: Євген Петраков, Сергій Приступа (обидва Київ)
Четвертий арбітр: Костянтин Труханов (Харків)
Спостерігач арбітражу: Олег Зубарєв (Слов'янськ)

«Олександрія»: Паньків, Бондаренко, Пономар, Полярус, Запорожан – к/к, Гітченко, Сітало (Куліш, 80), Пашаєв (Старенький, 28), Грицук (Каленчук, 55), Бацула, Банада
Запасні: Леванідов, О. Довгий, Козак, Стецьков
Головний тренер – Володимир Шаран

«Сталь»: Пеньков, Михайліченко, Грачов, Ткачук, Тимчик, Задерака – к/к (Якимів, 11), Месхі (Книш, 68), Мисик (Малакян, 55), Климчук, Кузик, Обрадовіч
Запасні: Рябенко, Данієлян, Ульянов, Копитов
Головний тренер – Єгіше Мелікян

Попередження: С. Старенький (78) – Б. Михайліченко (9), Ю. Климчук (83), Д. Книш (86)
Голи: Б. Михайличенко (14 – автогол), С. Старенький (31, 38, 51) – Н. Обрадовіч (18)

Матч 10-го туру УПЛ “Олександрія” проведе 24 вересня на виїзді з “Маріуполем”.