Жіночий футбольний клуб з Кропивницького дебютував у чемпіонаті України (ФОТО)

Кількість переглядів - 2153

Кропивницька команда «Багіра» провела свій дебютний матч у жіночому чемпіонаті України з футболу в Першій лізі вчора, 17 вересня.

На верхньому полі стадіону «Зірка» господаркам протистояла команда «Восход», сформована з дівчат із Херсонської області. Клуб базується у селі Стара Маячка, а домашні матчі проводить в Олешках (до травня 2016 року м. Цюрупинськ).
IMG 20170917 145845IMG 20170917 145933IMG 20170917 150418

Дебютанткам чемпіонату довелося відчути на собі рівень більш досвідчених і майстерніших футболісток. Матч, що тривав два тайми по 45 хвилин, команда з Кропивницького програла з розгромним рахунком 1:7. Гості володіли ініціативою впродовж усієї зустрічі. Підопічним Олексія Стрельцова лиш інколи вдавалося переходити власну половину поля та створювати поодинокі напівмоменти. У першому таймі футболістки «Восхода» забили «Багірs» чотири голи, та якби не майстерність голкіпера нашої команди Єлизавети Михайлюк, у воротах могло побувати м’ячів щонайменше удвічі більше. Місцеві футболістки у першому таймі відповіли одним влучним ударом Юлії Лигуші, яка проявила індивідуальну майстерність та результативно дальнім ударом завершила стрімку контратаку - 1:4.
У другому таймі футболістки «Багіри» пропустили ще тричі. Самі господарки мали шанс забити другий м’яч, однак Яна Замуренко не змогла реалізувати пенальті.
IMG 20170917 150627IMG 20170917 154747IMG 20170917 163039IMG 20170917 163041IMG 20170917 163042IMG 20170917 164315IMG 20170917 150325

Стартовий розгром 1:7 дав тренерському штабу «Багіри» матеріал для роботи над помилками, адже за словами тренера «Багіри» Олексія Стрельцова, перші суперниці були не найсильнішою командою першолігового чемпіонату.

Місцями у наших дівчат були проблиски та осмислені дії в грі, але команді ще доведеться багато працювати, щоб підтягнутися до рівня чемпіонату та гідно протистояти суперницям. У дебюті ж нестачу майстерності, незіграність футболістки «Багіри» компенсовували на полі бажанням і самовіддачею.

«Треба тренуватися і тренуватися. Якщо умов не буде то складніше буде іти далі. Ми пропустили сім м’ячів не від найсильнішої команди Першої ліги, але і їй ми поступалися в усіх компонентах. Хочу подякувати усім футболісткам, які боролися і в дебютному матчі навіть програючи з великим рахунком, не здавалися. Окремо виділю воротаря Єлизавету Михайлюк, а також Анну Ткаченко та Юлію Лигушу. Вони добре проявили себе у цій грі. Приємно, що нас прийшло підтримати до півсотні вболівальників: дівчатам це допомагало», - сказав після матчу головний тренер команди.