У Кропивницькому відбулися всеукраїнські змагання з велоспорту (ФОТО)

Кількість переглядів - 814

Всеукраїнські змагання з велоспорту, пам’яті заслуженого тренера України Сергія Симоненка відбулися в Кропивницькому.

Впродовж двох днів 15-16 вересня 113 спортсменів із Кропивницького, Новгородки, Знам’янського району (с. Мошорине) та команди Донецька, що нині базується у Знам’янці, яка разом із місцевими велоспортсменами приїхала до обласного центра, доводили право називатися кращими.

Під час урочистого відкриття турніру учасників змагань привітав заслужений майстер спорту України з велоспорту на треку, срібний призер XXVI літніх Олімпійських ігор 2000 року в Сіднеї, почесний житель Кропивницького Олександр Симоненко.
Першого дня велосипедисти змагалися на Аджамському шосе, де програма турніру складалася з гонки прологу та парної гонки. Наступного дня учасники на проспекті Винниченка у Кропивницькому виборювали нагороди у гонці критеріум.

- юнаки 2005 р.н.та молодші.

Кращі результати продемонстрували господарі змагань – учні кропивницької міської комплексної дитячо-юнацької спортивної школи № 1, які завоювали 11 золотих нагород. Найкраще у складі місцевої команди виступила Анастасія Прочухан, яка тричі фінішувала першою. Дворазовими переможцями змагань стали Олексій Науменко, Руслан Бондаренко та Олена Гуцан. Катерина Воротілєнко і Володимир Микитюк принесли до скарбнички своєї команди по одній нагороді найвищого ґатунку.
За свої досягнення переможці та призери змагань нагороджені кубками, медалями і дипломами від Національного олімпійського комітету України. Самі змагання відбулися під патронатом обласного відділення НОК України.