Кропивницька «Зірка» програла «Таврії» та вибула з розіграшу Кубку України (ВІДЕО)

Кількість переглядів - 436

«Зірка» сенсаційно поступилася сімферопольський «Таврії» і вже на старті розіграшу Кубку України припинила участь у турнірі.

У матчі, що відбувся сьогодні, 20 вересня у Бериславі, все вирішилося у другому овертаймі.

Після двох поразок у чемпіонаті, команда Романа Монарьова зазнала ще й кубкового фіаско від представника Другої ліги.
Керманич "Зірки" привіз у Херсонську область переважно молодіжний склад, однак це не завадило "Зірці" вести гру і володіти ініціативою. Але вона не втілилася у підсумковому результаті гравців із Кропивницького.
Чотири з п'яти м'ячів у поєдинку було забито за стартові 18 хвилин. На гол Максима Логвиненка, забитий з пенальті на 7-й хвилині, червоно-жовті відповіли взяттям воріт за три хвилини у виконанні новачка команди Глєба Рассадкіна. Булат Єлоєв вдруге вивів "Таврію" вперед, однак на 18-й хвилині Вячеслав Панфілов відновив паритет - 2:2.
Нічийний рахунок тримався аж до другого овертайму, доки Вадим Воронченко на 108-й хвилині сильним і влучним ударом зі штрафного не приніс перемогу господарям, а з нею і путівку в наступний раунд змагань – 3:2.

«Таврія» (Сімферополь) – «Зірка» (Кропивницький) – 3:2 (2:2; 0:0; 0:0; 1:0).
20 вересня 2017 року (середа). Початок о 16:00. Берислав. Стадіон «Машинобудівник». 1000 глядачів. +30 С. 1/16 Кубку України.
Арбітр: Петренко Євген (Одеса).
Асистенти арбітра: Запороженко Дмитро (Запоріжжя), Рибченко Ігор (Запоріжжя).
Четвертий арбітр: Кузовлєв Дмитро (Запоріжжя).
Спостерігач арбітражу: Буренко Юрій (Київ).

«Таврія»: 41. Гурін Роман, 11. Куксенко Богдан, 10. Масалов Анатолій, 19. Біжко Володимир, 33. Фетісов Віталій, 8. Гриппа Вадим, 20. Жавко Владислав (22. Воронченко Вадим, 67), 3. Тищенко Дмитро, 17. Соколан Євгеній (5. Кушнір Владислав, 83), 27. Логвиненко Максим (к/к), 9. Єлоєв Булат (7. Жиганов Дмитро, 58). Запасні: 12. Левченко Ігор, 15. Масюткін Данііл, 6. Журавленко Владислав, 18. Павлик Андрій. Головний тренер: Шевченко Сергій.
«Зірка»: 41. Льопка Роман, 6. Кастельс Ортега Марк, 9. Маліновський Назар (13. Зозуля Олександр, 71), 17. Вієйра де Соуза Бруно (29. Прядун Максим, 73), 19. Оганесян Арман, 21. Загальський Ігор (к/к), 22. Гедж Арно (7. Драченко Максим, 61), 23. Маткобожик Олександр, 27. Дришлюк Кирило, 28. Панфілов Вячеслав, 33. Рассадкін Глєб. Запасні: 44. Паст Євген, 8. Полегенько Павло, 77. Чичиков Олексій, 93. Цюпа Іван. Головний тренер: Монарьов Роман.

Голи: 1:0, Логвиненко Максим (7, з пенальті); 1:1, Рассадкін Глєб (10); 2:1, Єлоєв Булат (15); 2:2, Панфілов Вячеслав (18), 3:2, Воронченко Вадим (108).
Попередження: Льопка Роман (6), Гриппа Вадим (39), Загальський Ігор (51), Кушнір Владислав (90+3), Драченко Максим (92), Рассадкін Глєб (99).