Футболіст-паралімпієць з Кропивницького став чемпіоном світу (ФОТО, ВІДЕО)

Кількість переглядів - 1755

Національна паралімпійська збірна команда з футболу, в складі якої виступав кропивничанин Євген Зівнов’єв, перемогла на чемпіонаті світу.

Учора, 23 вересня, у фінальному матчі в аргентинському місті Сен-Луїс, українці з рахунком 1:0 переграли збірну Ірану.

2017 09 24 z12017 09 24 z2

На шляху до «золота» Євген Зінов’єв із партнерами відмінно провели ігри на груповому етапі та з першого місця вийшли до чвертьфіналу, де здолали паралімпійську збірну Голландії. Важлива вольова перемога в півфіналі у серії післяматчевих пенальті над збірною Росії, про яку повідомляла «Гречка», вивела збірну України до фіналу.
У вирішальному поєдинку звитягу національній паралімпійській збірній приніс гол, забитий на початку першого тайму.
Своєю перемогою на чемпіонаті світу українські футболісти підтвердили статус найсильнішої збірної планети після тріумфу на Паралімпійських іграх 2016 року в Ріо-де-Жанейро.

Перемогу на світовій першості Євген Зінов’єв присвятив своєму першому тренеру Олексію Кацману, який помер за кілька годин до початку фінального матчу Україна – Іран.

«Олексію, Йосиповичу! Не забуду Вас ніколи. Ви стали для мене надією в житті. Ви дали мені шанс проявити себе - повірити в себе! Ви Великий футболіст і Тренер, супермотиватор! Ваші крилаті вирази я не забуду ніколи! Мені дуже шкода, що цього дня я не граю у фіналі чемпіонату світу, а лише в ролі глядача. Але Ви не побачите буде цей тріумф чи поразка. Але я точно знаю, що Ви дивитеся згори за мною та даєте мені сили! Царство небесне Вам! Ви завжди будете в моєму сердці», - написав він на своїй сторінці у Facebook.