«Олександрія» втратила перемогу в Маріуполі (ВІДЕО)

Кількість переглядів - 529

Результативною нічиєю (1:1) завершився поєдинок 10-го туру української Прем’єр-Ліги між «Олександрією» та «Маріуполем» учора, 24 вересня.

У виїзному матчі команда Володимира Шарана втратила перемогу, дозволивши господарям зрівняти рахунок наприкінці зустрічі.
Жовто-чорні забили першими на 28-й хвилині. Василь Грицук в акробатичному падінні замкнув комбінацію, яку розпочав Полярус. Артем виконав навіс на Сергія Старенького, який у свою чергу скинув головою на Грицука. Останній у падінні розстріляв ворота господарів.

Відібрали перемогу в «Олександрії» азовці на 86-й хвилині після розіграшу кутового. Сергій Яворський опинився один перед голкіпером і в падінні головою зрівняв рахунок в матчі.

Після звітного туру, набравши 8 очок, команда Володимира Шарана зрівнялася з «Зіркою» та піднялася на восьме місце у турнірній таблиці, випередивши земляків завдяки кращій статистиці забитих-пропущених м’ячів.
Саме з кропивничанами «Олександрія» зустрінеться в матчі 11-го туру. Місцеве дербі відбудеться 30 вересня на стадіоні «Ніка». Початок о 17:00.

ФК «Маріуполь» - ФК «Олександрія» - 1:1 (0:1)
24 вересня 2017 року (неділя). Початок о 17:00. Маріуполь. Стадіон «Іллічівець». 8810 глядачів. Чемпіонат УПЛ,1 коло, 10 тур.
Головний арбітр – Юрій Грисьо (Львів)
Асистенти арбітра – Ярослав Трехліб (Дніпро), Володимир Жарий (Дніпропетровська обл.)