Петрівський «Інгулець» програв «Полтаві» (ВІДЕО)

Кількість переглядів - 386

Домашньою поразкою завершив «Інгулець» матч 13-го туру першолігового чемпіонату України.

24 вересня у Петрово команда Сергія Лавриненка поступилася «Полтаві» – 1:2.

Господарі першими відкрили рахунок. На 33-й хвилині Олександр Акименко реалізував пенальті після того, як один із гравців «Полтави» зіграв рукою у власній воротарській зоні.
Суперники зрівняли рахунок у середині другого тайму. Помилкою в захисті футболістів «Інгульця» скористався Олександр Ковпак. На 82-й хвилині перемогу гостям приніс другий гол Ковпака, який із меж штрафного майданчика переграв голкіпера «Інгульця» Геннадія Ганєва.
Поразка 1:2 погіршила турнірне становище петрівчан, які з 24-ма очками опустилися на п’яте місце.

«Інгулець» (Петрове) - «Полтава» - 1:2 (1:0)
24 вересня 2017 року (неділя). Початок о 18:00. " смт. Петрове. Стадіон «Інгулець». 800 глядачів. Чемпіонат України Перша ліга. 13 тур.
Арбітр: Омельченко О.В.
Асистент 1: Дорошенко В.А.
Асистент 2: Коротін В.І.
4-ий арбітр: Федан Д.В.
Cпостерігач арбітражу: Абросимов Є.О.

«Інгулець»: Ганєв, Солдат, Запорожець (Елла Кен, 84), Клименко, Мішуренко (Січінава, 66), Акименко (Локтіонов, 84), Павлов, Павелько, Балан, Лупашко, Новотрясов (Кучеренко, 77).
«Полтава»: Кучинський, Бородай, Парамонов, Кушніренко, Іванов, Крапивний (Сокуренко, 76), Покотилюк, Савін (Баранник, 86), Савченко (Насібулін, 43), Трояновський (Страшкевич, 90), Дегтярьов (Ковпак, 60).

Попередження: Павелько, 49; Лупашко, 85 — Крапивний, 28; Іванов, 90+3; Покотилюк, 90+4.
Голи: 1:0, Акименко Олександр(33 з пен.); 1:1, Ковпак Олександр (69); 1:2, Ковпак Олександр (82).

Наступний матч «Інгулець» проведе 29 вересня у Винниках із місцевим «Рухом».