Кропивницькі скелелази на Кубку України здобули чотири медалі (ФОТО)

Кількість переглядів - 279

Володарями чотирьох нагород стали скелелази Кропивницького за підсумками Кубку України зі скелелазіння в програмі швидкість і трудність та фіналу Кубку України в програмі швидкість.

Змагання 22-24 вересня проводилися в Харкові, а їхніми учасникам и стали 124 найсильніших спортсмени України.

Кіровоградську область представляли шість спортсменів, вихованці комплексної ДЮСШ №1 міської ради Кропивницького, обласного центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді.

У швидкісній програмі кубку України чемпіоном став Ярослав Ткач (на фото в центрі), який пробіг 15-метрову стіну за 6,87 секунди. Бронзову нагороду в ці вправі виборов Юрій Побережець (на фото праворуч). В лазінні на трудність Юрій Побережець показав сьомий результат.
2017 09 24 KU skel

У фіналі Кубка України в програмі швидкість срібні місця здобули Юрій Побережець і Ярослав Ткач, що дало можливість Ярославу вперше виконати норматив майстра спорту України.

До десятки сильніших спортсменів в лазінні на швидкість увійшли Сергій Побережець, Єгор Шаповалов (два шостих місця), Яна Здір (9 місце) та Валерія Гончарук (10 місце).

В командному заліку фіналу Кубка України серед регіонів Кіровоградська область стала бронзовим призером.
Готували спортсменів до змагань тренери Микола Побережець і Валентина Русінова.