Воротар "Інгульця" відбив два пенальті та допоміг команді взяти очки у Винниках (ВІДЕО)

Кількість переглядів - 631

"Інгулець" у Винниках зіграв унічию 1:1 з "Рухом" у матчі 14-го туру першолігового чемпіонату України.

Героєм поєдинку став воротар петрівчан Геннадій Ганєв, який відбив два пенальті за дві хвилини та допоміг команді взяти очки на виїзді.

Ganev e1506758657928

Гості відкрили рахунок на 55-й хвилині. Два сейви під час однієї атаки здійснив голкіпер "Руху" Олександр Ільющенков – спочатку від Владислава Клименка, а через мить і від Елли Кена, однак на повторний постріл від того ж Клименка вже не зміг зреагувати – 0:1. За 12-ть хвилин рухівці віжігралися: Григорій Баранець бездоганно навісив, а Хомченко майстерно спрямував м’яч у ворота – 1:1.
А далі настав час дивувати футболістів і розчаровувати винниківських уболівальників Геннадію Ганєву. На 73-й хвилині у його ворота арбітром було призначено 11-метровий за порушення правил на Вікторові Хомченкові, однак Григорій Баранець не зумів переграти стража воріт "Інгульця".
За півтори хвилини арбітр Олександр Павлюк призначив другий поспіль пенальті за гру рукою Денисом Баланом. Геннадій вдруге витягнув м'яча, що прямував у той самий правий від нього кут. Цього разу переграти голкіпера "Інгульця" не вдалося Хомченку.

«Рух» (Винники) – «Інгулець» (Петрове) – 1:1 (0:0)
Чемпіонат України, Перша ліга. 14 тур. 29 вересня 2017 року (п'ятниця). Винники, стадіон імені Богдана Маркевича. 600 глядачів.
Арбітр: Олександр Павлюк (Київ)
«Рух»: Ільющенков, Гурський, Дуць, Білий, Заставний (кап.), Вербний (Б.Баранець, 68), Чепелюк (Копина, 90+3), Лозовий, Грисьо (Буй, 83), Г.Баранець (І.Білий, 90+5), Хомченко (Ткачук, 87).
«Інгулець»: Ганєв, Гончаренко, Солдат, Запорожець (Рябушко, 85), Клименко (Кучеренко, 89), Ела (Мішуренко, 77), Павелько, Балан, Січинава (Акименко, 76), Лупашко (кап.), Новотрясов.
Голи: Хомченко, 67 – Клименко, 55