Євген Коноплянка допоміг збірній України перемогти Косово (ВІДЕО)

Кількість переглядів - 960

Вихованець кропивницького футбольного клубу "Олімпік" Євген Коноплянка допоміг збірній України перемогти на виїзді Косово у 9 турі відбору до чемпіонату світу-2018 з рахунком 2:0.

Перший гол було забито косоварам за безпосередньої участі нашого земляка. На 60-й хвилині після ідеальної подачі Євгена Коноплянки зліва, захисник господарів Леарт Пакарада відправив м'яча у власні ворота.

Вдруге серед українців забив Андрій Ярмоленко під завісу гри на 87-й хвилині. Коноплянка подав штрафний на Олександра Караваєва, який навісив у воротарську зону, де Тарас Степаненко зробив скидку на Ярмоленка. Останній розстріляв із двох метрів ворота суперників.

Відбір до ЧС-2018. Група І. 9-й тур
6-е жовтня. Албанія. Шкодер. Стадіон "Лоро Борічі"
Арбітр – Крейг Поусон (Англія)
Косово – Україна 0:2
Голи: Пачарада (60, автогол), Ярмоленко (87).

Україна набирає 17 очок. Хорватія після осічки з Фінляндією (1:1) має стільки ж, але випереджає українців за різницею голів. Ісландія лідирує, набравши 19 балів, а на фініші грає проти Косова. Тепер Україну очікує головна битва – за право зіграти у плей-офф підопічні Андрія Шевченка посперечаються з хорватами. Нашу національну збірну задовольнить лише перемога.