Кропивницькі баскетболісти програли в овертаймі стартову гру вищолігового чемпіонату України (ФОТО, ВІДЕО)

Кількість переглядів - 663

Надзвичайно цікавою, видовищною та інтригуючою видалася стартова гра чемпіонату України з баскетболу у Вищій лізі сезону 2017/2018 між БК "Золотой вєк" і БК "Ніко-баскет".

У напруженому поєдинку, що відбувся сьогодні, 7 жовтня, у спортивній залі факультету фізичного виховання ЦДПУ, переможець визначився лише в овертаймі.

received 1502958923074408

Гості з Миколаєва відмінно розпочали зустріч. Вони діяли мобільно, демонстрували чудову командну взаємодію у нападі та захисті і після стартової чверті вели в рахунку 29:17. У наших баскетболістів давалася взнаки незіграність та відсутність ініціативності.

Команда Георгія Ступенчука в другій чверті дещо адаптувалася до гри суперників та поступово почала наздоганяти їх і навіть одного разу скоротила відставання до двох очок (37:39), але до завершення другої десятихвилинки, гості зробили відрив і на велику перерву кропивничани пішли за рахунку 44:51.
Успішно "золоті" провели третю чверть, у якій не лише наздогнали "Ніко-баскет", але навіть на початку 27-ї хвилини гри вперше за матч вийшли вперед та пішли на перерву лідерами (68:65) перед вирішальною чвертю.

Четвертий відрізок зустрічі був гідний фіналу, адже у ньому баскетболісти обох команд подарували глядачам неймовірно інтригуючий, видовищний, захоплюючий і безкомпромісний баскетбол, який за емоційним напруженням міг би дати фору навіть протистоянню за чемпіонські медалі. Ціна помилки була дуже високою, тому баскетболісти грали дуже обережно і трималися постійно на відстані 1-2 очок один від одного. Гості з Миколаєва в кінцівці успішно провели кілька атак і на три пункти випереджали "Золотой вєк". Поступаючись 86:89, за секунду до фінальної сирени Олександр Дробязко влучив з-за дуги та подарував господарям шанс поборотися за перемогу в овертаймі. Нажаль, у додатковій п'ятихвилинці влушнішими були баскетболісти з Миколаєва, які зуміли схилити шальки терезів на свою користь та вирвати перемогу 102:95.

БК «Золотой Век» – «Ніко-баскет» – 95:102 (17:29, 27:22, 24:14, 21:24, 6:13)

Завтра, 8 жовтня, між цими командами відбудеться другий матч. Місце проведення – спортивний зал факультету фізичного виховання ЦДПУ імені Володимира Винниченка. Початок о 13.00.