БК "Золотой вєк" зазнав у Кропивницькому другої поразки від "Ніко-баскет" (ВІДЕО)

Кількість переглядів - 716

У грі-відповіді першого туру вищолігового чемпіонату України БК "Золотой вєк" також програв "Ніко-баскет" з Миколаєва.

На відміну від учорашнього конкурентного баскетболу, в якому переможець визначився в овертаймі, сьогодні, 8 жовтня, гості впевнено обіграли кропивничан, не залишивши їм жодних шансів.

Підопічні Георгія Ступенчука лише у стартових хвилинах єдиний раз повели у рахунку (8:4), а надалі гравці "Ніко-баскет" взяли ініціативу у свої руки та почали збільшувати свою перевагу, яка часом сягала понад 20 очок. На екваторі зустрічі команди пішли відпочивати за невтішного для господарів рахунку 30:48.
Спроби "золотих" повернути інтригу успіху не мали. Баскетболісти з Миколаєва були влучнішими, майстернішими, швидшими, краще захищалися і ефективніше діяли під кільцем господарів.
Кропивницьким баскетболістам вдалося лише у заключній чверті скоротити відставання до 10 пунктів і завершити матч із рахунком 76:86.

БК «Золотой вєк» (Кропивницький) – «Ніко-баскет» (Миколаїв) – 76:86 (16:22, 14:26, 21:21, 25:17)

«Золотой вєк»: Дробязко (17 очок + 9 підбирань + 1 результативна передача), Масальський (7+0+4), Моторчук (19+4+0), Юрченко (13+10+1), Цибін (0+3+4), Антонець (14+2+8), Унгурян (2+1+0), Сосой (4+1+2)

Наступний тур "Золотой вєк" проведе 11 та 13 жовтня на виїзді з “Черкаськими мавпами-2″.