Майстри бойового джиу-джитсу з Кропивницького вдало виступили на Кубку України (ФОТО)

Кількість переглядів - 714

Кубок України з бойового джиу-джитсу, що 7-8 жовтня проводився у Дніпрі приніс кропивницьким спортсменам 8 медалей і дві путівки на чемпіонат Європи.

Володарем кубку серед чоловіків став Андрій Турчин (76 кг), вперше виконавши норматив майстра спорту України.
Богдану Прозорову лише нещодавно виповнилося 18 років і він вперше виступав серед чоловіків, але це не завадило йому перемогти усіх суперників вагової категорії до 69 кг та підтвердити звання майстра спорту України. Це норматив він виконав у липні нинішнього року на чемпіонаті Європи у Хорватії.
Тренер спортсменів В’ячеслав Шульга повідомив “Гречці», що перемоги принесли його підопічним путівки на чемпіонат Європи, що у грудні відбудеться в Ужгороді.
2017 10 09 cs2

Не лишилися без нагород більш юні представники з Кропивницького. Владислав Могильний (60 кг) став срібним призером серед молоді.
Михайло Нетіс (45 кг) посів друге місце, а Євген Чупайденко (50 кг) та Іван Тороп (45 кг) вибороли «бронзу» в юніорському заліку.
В наймолодшій віковій категорії юнаків перемогу святкував Денис Губенко (40 кг).

До змагань спортсменів готували В’ячеслав Шульга, Роман Майнчи і Антон Богдюн.