У Знам’янці відбувся перший етап Кубку України з велокросу (ФОТО)

Кількість переглядів - 851

І етап Кубку України з велокросу в груповій та естафетній гонках серед чоловіків і жінок відбувся у Знам’янці.

Практично всі найвищі нагороди вибороли спортсмени федерації велоспорту Кіровоградщини.

В естафетній гонці 2х4 кола у жінок найшвидше подолали дистанцію кропивничанка Олена Гуцан з обласної школи вищої спортивної майстерності (ОШВСМ) і Віра Борисюк зі Знам’янської районної ДЮСШ .
У чоловічому заліку Руслан Бондаренко з ОШВСМ у парі з Олександром Шевченком (Знам’янський район) стали срібними призерами, поступившись черкащанкам Віталію Новаковському та Костянтину Рибаруку.
Тріумфаторами групової гонки стали також кропівницькі велоспортсмени з ОШВСМ. У чоловіків дистанцію 27,7 км першим подолав Артем Шевцов, а в жінок 9 кіл загальною протяжністю 22,5 км виграла Олена Гуцан.