Кропивницька «Зірка» зіграла внічию з «Карпатами» (ФОТО, ВІДЕО)

Кількість переглядів - 1095

Жодного голу не було забито у грі 12-го туру української Прем’єр-Ліги між «Зіркою» та «Карпатами» сьогодні, 15 жовтня, у Кропивницькому.

Сам матч був маловидовищним із незначною кількістю гострих моментів, проте на перемогу напрацювали більше саме львів’яни, які мали три вбивчі шанси забити, але бездарно їх змарнували.

Як «Зірка» так і «Карпати» не перемагали ще з літа, тому прагнули перервати серію невдач і повернутися у боротьбу за ТОП-6. Червоно-жовті невдало провели вересень, програвши усі матчі крім одного – на полі Олександрії. Львів’яни до звітного туру не перемагали сім турів поспіль. Ціна помилки в поєдинку була надто високою, відтак обидві команди більше дбали за недоторканність власних воріт аніж прагнули забити. Саме тому на полі було багато боротьби, а от моментів – обмаль. Та навіть із тих, що виникали уваги варті лише декілька.
karp1karp2

За перший тайм підопічні Романа Монарьова створили кілька моментів. Максим Ковальов на 17-й хвилині дальнім несильним ударом розім’яв воротаря гостей Романа Підківку. За 10 хвилин активністю відзначився Максим Прядун, який головою замикав стандарт, але пробив вище воріт. Спроба Ігоря Загальського зі штрафного низом поцілити у дальній лівий кут воріт завершилася теж невдало.
Відмінну нагоду забити під завісу першого тайму мали карпатівці – скориставшись помилкою наших захисників Олександр Гладкий розстрілював метрів із десяти Євгена Паста. Лише відмінна реакція і майстерність воротаря «зіркових» врятувала господарів.

За весь другий тайм гравці «Зірки» запам'яталися двома осмисленими діями в нападі, втім завершити їх взяттям воріт завадили захисники гостей. Свою нагоду не використав Глєб Рассадкін. Атаку розпочав Ігор Загальський, із центра відпасувавши у вільну зону на хід Полегеньку. Павло вивів на ударну позицію білоруського легіонера, який пробив, але захисник гостей устиг заблокувати удар і перевів м'яч на кутовий. Не дозволили карпатівці як слід пробити і Арно Геджу.
karp11karp3karp8karp10karp9

Натомість львів’яни в останні 10 хвилин матчу могли здобути перемогу, однак не скористалися щедрістю кропивницьких захисників. Зібравши на фланзі кількох суперників, Сергій Мякушко передачею знайшов Худоб'яка, який вривався до карної зони. Перебуваючи без опіки зі сторони суперників, Ігор сильно пробив з лівої, але круглий пролетів занадто високо.
За чотири хвилини капітана «Зірки» Максима Драченка обікрав Мякушко, викотив під удар абсолютно вільному Олегу Голодюку, однак він, маючи ідеальні умови для удару, відпасував назад на Худоб'яка до лінії штрафного, в якого удар без підготовки та ще й під опікою наших захисників не вдався.
Для кропивничан сьогоднішній матч став 30-м у чемпіонатах на своєму полі, який вони зіграли внічию, а для Романа Монарьова – 30-м у чемпіонатах на чолі «Зірки».

«Зірка» (Кропивницький) – «Карпати» (Львів) – 0:0.
Прем’єр-Ліга України. 12-й тур. 15 жовтня 2017 (неділя). Початок матчу 14:00. Стадіон «Зірка», Кропивницький. 1 788 глядачів. +17°С
Арбітр – Денис Шурман (Вишневе, Київська обл.).
Асистенти арбітра: Віктор Матяш (Донецьк), Володимир Висоцький (Малокатеринівка, Запорізька обл.).
Четвертий арбітр – Іван Бондар (Київ).
Делегат ФФУ – Володимир Фощій (Черкаси).
Спостерігач арбітражу – Юрій Власенко (Київ).

«Зірка»: Паст, Качараба, Драченко, Загальський, Гедж, Прядун (Петров, 88), Рассадкін (Кондраков, 71), Пепе (Полегенько, 32), Ковальов, Чичиков, Цюпа.
Запасні: Льопка, Фаворов, Бруно, Дришлюк.
Головний тренер – Роман Монарьов.

«Карпати»: Підківка, Федецький, Нестеров, Кортеджано, Мірошніченко, Тіссоне, Голодюк, Мякушко (Акулінін, 86), Ді Франко (Лебеденко, 61), Ксьонз (Худоб’як, 71), Гладкий.
Запасні: Мисак, Лобай, Карраскаль, Гуцуляк.
Головний тренер – Сергій Зайцев.

Попередження: Качараба, 76, Драченко, 85, Прядун, 88, Петров, 90+2 – Мякушко, 28, Голодюк, 44.

Після звітного туру «Зірка», набравши 10 очок, посідає 8-е місце. Наступну гру команда Романа Монарьова проведе 21 жовтня на виїзді з «Олімпіком»