«Олександрія» на останніх хвилинах програла «Олімпіку» (ВІДЕО)

Кількість переглядів - 787

Поразкою для «Олександрії» завершився в Києві матч 12-го туру української Прем’єр-Ліги з «Олімпіком» вчора, 15 жовтня.

Футболісти Володимира Шарана створили чимало моментів біля воріт суперників, особливо в першом3 таймі, проте надійна гра у воротах Заурі Махарадзе зводила нанівець всі зусилля городян.

Не вдавалося командам забити і після перерви - м’яч уперто не хотів залітати у ворота. Коли матч добігав завершення, на 88-й хвилині господарям пощастило. Гравець «Олімпіка» Іван Брікнер забив фантастичний гол із-за меж штрафного, що приніс перемогу підопічним Романа Санжара.

Після звітного туру «Олександрія» опинилася у числі трьох команд, які набрали по 9 очок та лише на один пункт випереджають аутсайдера чемпіонату «Сталь». Лише за рахунок кращої різниці забитих-пропущених м’ячів наші земляки посідають дев’яте місце. Наступну гру жовто-чорні проведуть 21 жовтня на стадіоні «Ніка» з рівненським «Вересом».

«Олімпік» (Донецьк) – ФК «Олександрія» - 1:0 (0:0)

Прем’єр-Ліга України. 12 тур. 15 жовтня 2017 (неділя). Початок 17:00. М. Київ. Стадіон «Динамо» ім. В. Лобановського. 600 глядачів. + 7.

Арбітр - Сергій Березка (Київська область)
Асистенти арбітра - Євген Петраков (Київ), Сергій Приступа (Київ)