Кропивницькі боксери на домашньому чемпіонаті України вибороли три медалі (ФОТО, ВІДЕО)

Кількість переглядів - 1426

Володарями трьох медалей чемпіонату України з боксу серед чоловіків до 22 років, що завершився у Кропивницькому, стали троє місцевих спортсменів.

Впродовж шести днів з 10 по 15 жовтня у спортивній залі факультету фізичного виховання ЦДПУ 140 спортсменів із майже всіх регіонів України вели безкомпромісну боротьбу в десяти вагових категоріях. Серед цьогорічних учасників – 4 майстра спорту міжнародного класу з боксу, 43 майстра спорту України, 74 кандидатів у майстри спорту України, решта – першорозрядники.
Кіровоградщину на змаганнях представляли 11 боксерів, серед яких 9 кропивничан і двоє олександрійців. До призового подіуму дійшли троє господарів рингу.

Єдину золоту нагороду серед господарів здобув вихованець комплексної ДЮСШ №1 обласного центру, майстер спорту Тамерлан Мірашов, другий рік поспіль підтвердивши звання найсильнішого у ваговій категорії до 56 кг.
2017 10 17 32017 10 17 42017 10 17 52017 10 17 6У фіналі підопічний Віктора Фесечка та Сергія Платонова переміг представника Херсона Жермана Ншіміріману. Сам бій не тривав відведені три раунди, а був зупинений у середині другої трихвилинки через розсічення, що отримав наш боксер. Згідно суддівського рішення рефері в ринзі підняв руку кропивничанина.

- Найважча моя перемога була минулого року, коли я вперше став чемпіоном України серед чоловіків до 22 років. На нинішньому турнірі важко дався півфінальний бій. У фіналі я робив ставку на третій раунд, але через розсічення бій зупинили достроково і мене визнали переможцем. Минулого року я виконав норматив майстра спорту України. Цього річ переміг на міжнародному турнірі, показавши результат майстра спорту міжнародного класу. Хочу прогресувати далі, - розповів Тамерлан Мірашов.
2017 10 17 8

У кроці від фіналу зупинилися двоє місцевих боксерів зі спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву №2 – Дмитро Червяк у вазі до 52 кг і Павло Гореленко – до 60 кг, ставши бронзовими призерами.
2017 10 17 2

Важко змиритися з поразкою було Павлові, який програв роздільним рішенням суддів черкащанину Мирославу Гончару в поєдинку, після якого багато тренерів у залі вважали, що саме наш боксер став його переможцем. Вихід до фіналу гарантував би йому виконання нормативу майстра спорту України.

- Я провів три поєдинки виграв два. У півфіналі поступився, хоча бій був рівний. Цьогоріч я вже ставав бронзовим призером Універсіади України. Своїми виступами в сезоні загалом задоволений. Це мій найкращий сезон взагалі у боксерській кар’єрі. Хотів виконати норматив майстра спорту України, але не вдалося. Готуватимуся далі, - зазначив після виступу Павло Гореленко.