Тенісистка з Кропивницького стала призеркою юнацького чемпіонату України (ФОТО)

Кількість переглядів - 450

Бронзовою призеркою чемпіонату України з настільного  тенісу серед юнаків і дівчат 2003 р.н. та молодше стала представниця кропивницької комплексної ДЮСШ №3 Марія Курищенко.

Вихованка В’ячеслава Дяченка піднялася на призовий подіум у парних змаганнях разом із киянином Владиславом Юнчиком. В особистій першості наша тенісистка зупинилася впритул до провідної трійки, посівши четверте місце.
2017 10 13 nt Kurishenko 12017 10 13 nt Kurishenko 2

Близькими до нагород були дві вихованки КДЮСШ №3 тренера Андрія Струтинського. Анастасія Телих і Анастасія Струтинська за результатами змагань посіли п’яте місце у командних і четверте місце у парних виступах.

Кращі майстри міні-ракетки цієї вікової категорії визначали чемпіонів у Чернігові 9-13 жовтня. Участь у змаганнях взяли спортсмени з 24 областей.