Кропивницька «Зірка» у Києві програла «Олімпіку» (ВІДЕО)

Кількість переглядів - 339

Поразкою для гравців «Зірки» завершився матч 13-го туру української Прем'єр-Ліги проти донецького «Олімпіка» сьогодні, 21 жовтня у Києві.

Футболісти з Кропивницького програли на стадіоні «Динамо» команді Романа Санжара, пропустивши м’яч на 90-й хвилині матчу після автоголу Тараса Качараби.

Тривалий час гра була багатою порушеннями правил і майже без небезпечних моментів. Проблеми в «Зірки» почалися після вилучення на 38-й хвилині Максима Ковальова, який отримав червону картку за фол останньої надії. Кількісна більшість сприяла створенню «Олімпіком» гольових моментів, які не змінили рахунок переважно завдяки відмінній грі Євгена Паста.
На 59-й хвилині другу жовту картку отримав Артем Фаворов і "зіркові" взагалі лишилися у дев’ятьох. Навіть за таких умов на 75-й хвилині Олексій Чічіков міг принести сенсацію, коли вийшов сам на сам із Махарадзе, але пробив вище воріт.
Підопічні Романа Монарьова навіть у дев’ятьох практично весь матч не дозволяли номінальним господарям реалізувати свої моменти, доки на 90-й хвилині «Олімпіку» не допоміг захисник «Зірки» Тарас Качараба, який зрізав м’яча у власні ворота після подачі з правого флангу.

Після звітного матчу безвиграшна серія «Зірки» склала шість турів. Востаннє команда Романа Монарьова перемагала у 7-му турі 26 серпня «Сталь».

«Олімпік»(Донецьк) – «Зірка» (Кропивницький) – 1:0 (0:0)
Прем’єр-Ліга України. 13-й тур. 21 жовтня 2017 (субота). Початок матчу 14:00. Стадіон «Динамо», Київ. 200 глядачів. +12°С
Арбітр:Арановський Євген
Асистент 1: Данильченко Євген
Асистент 2: Єремєєв Андрій
4-й арбітр: Кутаков Дмитро
Делегат: Бабій Василь
Спостерігач: Швецов Віктор
«Олімпік»: Махарадзе, Лукьянчук (Мігунов, 64), Кравченко, Шабанов, Федорів, Богданов, Брикнер (Емерсон, 22), Шестаков, Сондей, Моха, Біленький (Прийомов, 46)
«Зірка»: Паст, Маткобожик, Качараба, Ковальов, Полегенько, Дришлюк (Авер’янов, 77), Драченко (Кондраков, 90+4), Цюпа, Чичиков (Загальський, 86), Петров, Фаворов

Попередження: Шабанов, 61; Кравченко, 65 – Драченко, 18; Качараба, 29; Фаворов, 37, 59.
Вилучення: Ковальов, 39; Фаворов, 59.
Гол: 1:0 Качараба Тарас ( 90 автогол).

Наступну гру «Зірка» проведе 29 жовтня у Кропивницькому з полтавською «Ворсклою». Початок матчу о 14.00.