«Олександрія» з «Вересом» обмінялися голами та зіграли внічию (ВІДЕО)

Кількість переглядів - 610

Нічиєю 1:1 завершився матч 13-го туру української Прем’єр-Ліги між «Олександрією» та рівненським «Вересом».

На стадіоні «Ніка» обидва голи глядачі побачили у другому таймі. Рахунок на 63-й хвилині відкрили гості - Євген Морозенко обвідним ударом відправив м’яча в «дев’ятку».
Від поразки городян врятував Сергій Старенький, який на 77-й хвилині відновив рівновагу після асисту від Максима Каленчука.

ФК «Олександрія» - НК «Верес» (Рівне) – 1:1 (1:1)
Прем’єр-Ліга України. 13-й тур. 21 жовтня 2017 (субота). Початок матчу 17:00. Стадіон «Ніка», Олександрія. 1100 глядачів
Арбітр - Катерина Монзуль (Харків)
Асистенти арбітра - Віктор Нижник (Вінниця) та Денис Марченко (Чернігів)
4-й арбітр - Денис Шурман (Київська обл.)
Спостерігач арбітражу - Ярослав Грисьо (Львів)

«Олександрія»: Паньків, Бондаренко, Цуріков, Полярус, Запорожан – к/к, Гітченко, Сітало (Пономар, 62), Пашаєв, Грицук, Бацула (Старенький, 42), Банада (Каленчук, 46)
Запасні: Леванідов, О. Довгий, Чорній, Басов
Головний тренер – Володимир Шаран

«Верес»: Бандура, Кобін, Адамюк, Борзенко – к/к, Сімінін, Карасюк, Морозенко (Кучеров, 82), Є. Пасіч (Котляр, 76), Волошинович (Г. Пасіч, 80), Степанюк, Сергійчук
Запасні: Когут, Западня, Палагнюк, Едгар
Головний тренер – Юрій Вірт

Попередження: А. Сітало (15), А. Полярус (31), С Старенький (59), А. Запорожан (79), А. Цуріков (84) – Є. Морозенко (52), М. Сергійчук (84), В. Кобін (90+4)
Вилучення: Полярус Артем (86 – друге попередження)
Голи: 0:1, Морозенко Євген (63); 1:1, Старенький Сергій (77)

Після звітного туру «Олександрія» з 10-ма очками посідає 9-е місце, випереджаючи лише за додатковими показниками «Зірку» та «Чорноморець». Останньою наразі з 9-ма очками іде «Сталь».
Наступну гру команда Володимира Шарана проведе 25 жовтня, коли в 1/8 Кубка України в Олександрії зіграє з київським «Динамо». Початок поєдинку о 19:30.
Матч 14-го туру УПЛ городяни проведуть 29 жовтня на виїзді з «Зорею». Гра розпочнеться о 17:00.