Кропивницька спортсменка стала чемпіонкою України з кульової стрільби (ФОТО)

Кількість переглядів - 1015

Кропивницькі снайпери влучно відстрілялися на чемпіонаті України з кульової стрільби серед спортсменів 1997 р.н. і молодше, що завершився у Вінниці.

Змагання проводилися 18-23 жовтня на пневматичній зброї (пістолет, гвинтівка). Наша область була представлена 12-ма вихованцями комплексної ДЮСШ №3 міської ради Кропивницького та однією спортсменкою з Петрівської ДЮСШ «Олімп».
Серед стрільців із Кропивницького найвищий результат показала представниця КДЮСШ №3, студентка Львівського училища фізичної культури Альона Шевченко, яка стала чемпіонкою країни у вправі ПП-2 (пневматичний пістолет, відстань 10 метрів, 40 залікових пострілів стоячи).
2017 10 22 KS1

В командних змаганнях у вправі ПП-2 Альона Шевченко, Євгенія Шалова та Ангеліна Вовк посіли третє місце.
З виконанням нормативу майстра спорту України та п’ятим підсумковим місцем завершила виступи на чемпіонаті Владислава Коваленко у стрільбі з пневматичної гвинтівки (вправа ГП-4: два старти по 40 пострілів стоячи, відстань 10 метрів).
2017 10 22 KS2

Вдало, проте без призових місць завершили змагання Анастасія Юрова, Вероніка Хитра, Павло Іванов, Роман Копійка і Владислав Троян.
Вихованка петрівської ДЮСШ «Олімп» Дар’я Семенко 2001 р.н. на змаганнях вперше виконала норматив І спортивного розряду.

Паралельно чемпіонату у Вінниці проводилися всеукраїнські змагання «Кубок Поділля». Альона Шевченко була найвлучнішою у вправі ПП-2 і на других стартах, виборовши звання переможниці.

Бронзовим призером у молодшій віковій групі на пневматичному пістолеті (ПП-3, стоячи, відстань 10 метрів, 60 залікових пострілів) став Роман Копійка.

До змагань спортсменів готували тренери-викладачі КДЮСШ №3 Ілгам Ібрагімов, Анна Буніна, ДЮСШ «Олімп» Андрусенко Максим, Михайло Смілов, та Володимир Моклович (Львів).