«Олександрія» припинила виступи у Кубку України, програвши «Динамо» (ВІДЕО)

Кількість переглядів - 1010

Програвши в овертаймі київському «Динамо», футболісти «Олександрії» на стадії 1/8 фіналу припинили боротьбу за Кубок України.

«Динамо» вийшло в 1/4 фіналу Кубка України, здобувши перемогу на стадіоні «Ніка» з рахунком 3:2.
Столичні футболісти відкрили рахунок на 36-й хвилині влучним ударом Артема Кравця. Атаку розпочав Гармаш, який пасом закинув у прорив Дерліса Гонсалеса, парагваєць відпасував у центр штрафного на Кравця, і форвард «Динамо» переграв Паньківа.
Команда Володимира Шарана відквиталася на 77-й хвилині. Андрій Бацула закинув на дальню штангу, і Сергій Старенький перестрибнувши своїх опікунів, головою відправив м'яч у ворота гостей.

До завершення основного часу рахунок не змінився, тож доля путівки до 1/4 фіналу Кубка України вирішилася в овертаймі, в якому позначився клас столичних футболістів. «Динамівці» раз за разом створювали господарям проблеми у їхньому штрафному майданчику, доки Артем Бєсєдін на 107-й хвилині не змусив Юрія Паньківа вдруге виймати м’яча з власних воріт. Згодом остаточно всі питання про переможця зняв Кравець, оформивши дубль.
На останній хвилині овертайму олександрійці скоротили відставання до одного м’яча після реалізованого Василем Грицуком пенальті, але на більше у господарів не було ні сил ні часу.

ФК «Олександрія» - «Динамо» (Київ) – 2:3 (0:1, 1:0, 1:2 – дод.час)
25 жовтня 2017 року (середа). 1/8 фіналу Кубка України. Почато матчу 19:30. Олександрія. Стадіон КСК «Ніка».
Головний арбітр - Юрій Можаровський (Львів)
Асистенти арбітра - Максим Чертоляс (Херсон) та Микола Левко (Чернівці)
4-й арбітр - Юрій Іванов (Донецька обл.)
Спостерігач арбітражу – Сергій Задіран (Дніпро)
Директор матчу – Віктор Безсмертний (Кропивницький)

«Олександрія»: Паньків, Чеботаєв, Каленчук (Грицук, 46), Цуріков (Бацула, 59), Полярус, Запорожан – к/к, Гітченко, Сітало, Старенький, Банада (Пономар, 73), Басов. Запасні: Леванідов, Бондаренко, Чорній, Пашаєв. Головний тренер – Володимир Шаран

«Динамо»: Бущан, Пантіч, Шепелєв (Алібеков, 112), Гармаш, Кравець – к/к, Гонзалес, Хачеріді, Бєсєдін, Миколенко (Лєднєв, 118), Смирний (Піваріч, 72), Кендзьора. Запасні: Рудько, Гусєв, Кравченко, Шапаренко. Головний тренер – Олександр Хацкевич

Попередження: С. Басов (31), А. Полярус (118) – А. Кравець (61), Д. Гармаш (90+2), А. Пантіч (120+3), Є. Хачеріді (120+4).
Голи: С. Старенький (78), В. Грицук (120+5 - пенальті) – А. Кравець (36, 116), А. Бєсєдін (107)