У Кропивницькому визначили чемпіонів області з дзюдо (ФОТО)

Опубліковано . в Спорт

Кількість переглядів - 1502

Обласні спортивні ігри з дзюдо відбулися у Кропивницькому 21 жовтня. Змагання проходили у комплексній ДЮСШ №3 та зібрали 154 учасника. 

Визначення чемпіонів області проводилося у двох вікових групах серед юнаків і дівчат 2001-2003 р.н., 2004-2005 р.н.

Кращі борці за підсумками змагань будуть відібрані для участі у чемпіонаті України, що відбудеться 7-9 листопада в Житомирі.
2017 10 21 3

Переможці та призери обласних спортивних ігор

Юнаки 2001-2003 р.н.
46 кг
І – Дронь Артем (Кропивницький «Ніка»);
ІІ – Мартинюк Олександр (Мала Виска ДЮЦ «Вись»);
ІІІ – Дринкін Юрій (Смоліне «Ніка»);
ІІІ – Тацієнко Богдан (Голованівська районна ДЮСШ);
50 кг
І – Кулик Дмитро (Голованівська районна ДЮСШ);
ІІ – Коваль Богдан (Голованівська районна ДЮСШ);
ІІІ – Панін Павло (Кропивницький «Ніка»);
ІІІ – Тригорло Сергій (Кропивницький «Ніка»);
55 кг
І – Іванець Роман (Кропивницький «Ніка»);
ІІ – Зирянов Ігор (Кропивницький КДЮСШ №3);
ІІІ – Ткаченко Михайло (Компаніївська ДЮСШ);
ІІІ – Дуюінін Станіслав (Кіровоградська районна ДЮСШ «Колос»);
60 кг
І – Желєзнов Артем (Світловодська КДЮСШ);
ІІ – Бришан Ярослав (Кропивницький «Ніка»);
ІІІ – Майборода Валерій (Смоліне «Ніка»);
ІІІ – Ахмедов Рафік (Кропивницький КДЮСШ №3);
66 кг
І – Середенко Ілля (Світловодська КДЮСШ);
ІІ – Євдокимов Мирослав (Кропивницький «Ніка»);
ІІІ – Кочерженко Олександр (Кропивницький «Ніка»);
ІІІ – Кушнерьов Ілля (Кропивницький «Ніка»);
73 кг
І – Білінський Максим (Кропивницький КДЮСШ №3);
ІІ – Кожем’якін Ярослав (Кропивницький КДЮСШ №3);
ІІІ – Медведєв Владислав (Кропивницький «Ніка»);
ІІІ – Мартиненко Степан (Олександрійська ДЮСШ «Колос»);
81 кг
І – Козловський Іван (Кропивницький КДЮСШ №3);
ІІ – Кравченко Владислав (Олександрійська ДЮСШ «Колос»);
ІІІ – Клименко Антон (Компаніївська ДЮСШ);
ІІІ – Савчук Владислав (Голованівська районна ДЮСШ);
+81 кг
І – Твердоступ Нікіта (Кропивницький КДЮСШ №3);
ІІ – Дудар Владислав (Голованівська районна ДЮСШ);
ІІІ – Касаткін Ілля (Мала Виска ДЮЦ «Вись»);
ІІІ – Кирилов Дмитро (Олександрійська ДЮСШ «Колос»);
2017 10 21 4

Дівчата 2001-2003 р.н.
57 кг
І – Павлова Вероніка (Кропивницький «Ніка»);
ІІ – Кухалішвілі Софія (Кропивницький «Ніка»);
ІІІ – Швець Олександра (Голованівська районна ДЮСШ);
ІІІ – Оганесян Вероніка (Кіровоградська районна ДЮСШ «Колос»);
63 кг
І – Зборошенко Діана (Олександрівка «Ніка»);
ІІ – Синєок Тетяна (Кропивницький «Ніка»);
ІІІ – Некрутенко Ельнара (Кропивницький «Ніка»);
ІІІ – Дубина Крістіна (Кропивницький «Ніка»);
+63 кг
І – Сагайдак Марина (Мала Виска ДЮЦ «Вись»);
ІІ – Кобкіна Дар’я (Мала Виска ДЮЦ «Вись»);
2017 10 21 1

Юнаки 2004-2005 р.н.
30 кг
І – Волошко Володимир (Олександрійська ДЮСШ «Колос»);
ІІ – Волошко Артур (Олександрійська ДЮСШ «Колос»);
ІІІ – Романяк Павло (Олександрійська ДЮСШ «Колос»);
ІІІ – Котляр Михайло (Кропивницький КДЮСШ №3);
34 кг
І – Шведенко Ілля (Кропивницький «Ніка»);
ІІ – Стародубцев Дмитро (Кропивницький «Ніка»);
ІІІ – Карапетян Давид (Кропивницький «Ніка»);
ІІІ – Решетняк Максим (Олександрівка «Ніка»);
38 кг
І – Бережний Ярослав (Світловодська КДЮСШ);
ІІ – Наджафов Закір Давид (Кропивницький «Ніка»);
ІІІ – Свид Дмитро (Голованівська районна ДЮСШ);
ІІІ – Качено Юрій (Світловодська КДЮСШ);
42 кг
І – Тащенко Михайло (Смоліне «Ніка»);
ІІ – Зленко Єгор (Кропивницький «Ніка»);
ІІІ – Савенко Владислав (Кропивницький «Ніка»);
ІІІ – Колісніченко Ігор (Смоліне «Ніка»);
46 кг
І – Рибін Станіслав (Світловодська КДЮСШ);
ІІ – Нєльзєв Тарас Михайло (Кропивницький «Ніка»);
ІІІ – Атамась Данило (Олександрівка «Ніка»);
ІІІ – Єфімов Вадим (Кропивницький «Ніка»);
50 кг
І – Гаращенко Володимир (Кропивницький «Ніка»);
ІІ – Капінус Роман (Мала Виска ДЮЦ «Вись»);
ІІІ – Тимчук Олександр (Кропивницький «Ніка»);
ІІІ – Пташник Михайло (Голованівська районна ДЮСШ);
55 кг
І – Данілов Костянтин (Мала Виска ДЮЦ «Вись»);
ІІ – Терленко Максим (Кропивницький «Ніка»);
ІІІ – Мохур Максим (Олександрівка «Ніка»);
ІІІ – Безязиченко Анатолій (Кропивницький КДЮСШ №3);
60 кг
І – Санжара Єгор (Кропивницький «Ніка»);
ІІ – Ремінний Дмитро (Кропивницький «Ніка»);
ІІІ – Святченко Дмитро (Голованівська районна ДЮСШ);
ІІІ – Тарахтій Ярослав (Мала Виска ДЮЦ «Вись»);
66 кг
І – Вербовський Віктор (Смоліне «Ніка»);
ІІ – Сібаба Олександр (Мала Виска ДЮЦ «Вись»);
ІІІ – Романенко Данило (Кропивницький КДЮСШ №3);
ІІІ – Токарєв Олексій (Кропивницький КДЮСШ №3);
+66 кг
І – Хуторянін Богдан (Кропивницький «Ніка»);
ІІ – Болюк Руслан (Олександрівка «Ніка»);

Дівчата 2004-2005 р.н.
36 кг
І – Моргунова Дар’я (Смоліне «Ніка»);
ІІ – Нестерчук Анастасія (Кропивницький «Ніка»);
ІІІ – Мілякова Марина (Кропивницький КДЮСШ №3);
ІІІ – Маляренко Марина Дмитро (Голованівська районна ДЮСШ);
40 кг
І – Дмуховська Анастасія (Дмитро (Голованівська районна ДЮСШ);
ІІ – Красюк Анастасія (Олександрійська ДЮСШ «Колос»);
ІІІ – Петрова Діана (Мала Виска ДЮЦ «Вись»);
44 кг
І – Нагорянська Ірина (Мала Виска ДЮЦ «Вись»);
ІІ – Слуцька Марина (Смоліне «Ніка»);
ІІІ – Димура Анна Дмитро (Голованівська районна ДЮСШ);
ІІІ – Ілющенко Христина (Мала Виска ДЮЦ «Вись»);
48 кг
І – Ахапкіна Дарина (Голованівська районна ДЮСШ);
ІІ – Тимчук Єлизавета (Кропивницький «Ніка»);
ІІІ – Брезгалова Єлизавета (Кропивницький КДЮСШ №3);
ІІІ – Амірова Вікторія (Кіровоградська районна ДЮСШ «Колос»);
+57 кг
І – Федірко Еліна (Кропивницький «Ніка»);
ІІ – Мукан Ганна (Голованівська районна ДЮСШ);
ІІІ – Соломено Валерія (Кропивницький «Ніка»);
ІІІ – Щербань Оксана (Голованівська районна ДЮСШ).

2017 10 21 2
За матеріалами сайту "Дзюдо-Центр"

 

G

Сподобалася стаття?

Реклама

Додати коментар

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит.

У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

Захисний код
Оновити

мир тв